WYJAZDY


DO POBRANIA


KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU


SPONSORZY

FACEBOOK



22/04/2016 15:17

Terminarz rozgrywek ligi: RZESZÓW: A1 JUNIOR "KL. O JUN. ST T-14"

RUNDA II

 

Kolejka 14 w dniach 02-04-2016/03-04-2016

92

Diament Pstrągowa

- Jedność Niechobrz

2016-04-02

11:30

Stadion Sportowy w Pstrągowej (Pstrągowa 105)

 

93

Błękit Żołynia

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-04-02

11:00

Żołynia 1

 

94

Stal Rzeszów

- LKS Przybyszówka

2016-04-02

11:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

 

95

Galicja Chmielnik

- Stal Łańcut

2016-04-02

11:30

Chmielnik .

 

96

Crasnovia Krasne

- Orły Rzeszów           2:2

2016-04-02

11:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

97

PAUZA

- Strug Tyczyn

____-__-__

 

Brak adresu o id:0

 

98

Wisłok Wiśniowa

- Wisłok Strzyżów

2016-04-02

11:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

 

Kolejka 15 w dniach 09-04-2016/10-04-2016

99

Wisłok Wiśniowa

- Diament Pstrągowa

2016-04-09

11:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

100

Wisłok Strzyżów

- PAUZA

____-__-__

 

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

101

Strug Tyczyn

- Crasnovia Krasne

2016-04-09

13:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

102

Orły Rzeszów

- Galicja Chmielnik    2:2

2016-04-10

10:15

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

103

Stal Łańcut

- Stal Rzeszów

2016-04-09

13:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

104

LKS Przybyszówka

- Błękit Żołynia

2016-04-09

11:00

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

105

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Jedność Niechobrz

2016-04-09

11:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

 

Kolejka 16 w dniach 16-04-2016/17-04-2016

106

Diament Pstrągowa

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-04-16

11:30

Stadion Sportowy w Pstrągowej (Pstrągowa 105)

 

107

Jedność Niechobrz

- LKS Przybyszówka

2016-04-16

11:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

108

Błękit Żołynia

- Stal Łańcut

2016-04-16

11:00

Żołynia 1

 

109

Stal Rzeszów

- Orły Rzeszów        3 :1

2016-04-16

11:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

 

110

Galicja Chmielnik

- Strug Tyczyn

2016-04-16

11:30

Chmielnik .

 

111

Crasnovia Krasne

- Wisłok Strzyżów

2016-04-16

11:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

112

PAUZA

- Wisłok Wiśniowa

____-__-__

 

Brak adresu o id:0

 

 

Kolejka 17 w dniach 23-04-2016/24-04-2016

113

PAUZA

- Diament Pstrągowa

____-__-__

 

Brak adresu o id:0

 

114

Wisłok Wiśniowa

- Crasnovia Krasne

2016-04-23

11:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

115

Wisłok Strzyżów

- Galicja Chmielnik

2016-04-23

11:00

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

116

Strug Tyczyn

- Stal Rzeszów

2016-04-23

13:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

117

Orły Rzeszów

- Błękit Żołynia

2016-04-24

12:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

118

Stal Łańcut

- Jedność Niechobrz

2016-04-23

13:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

119

LKS Przybyszówka

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-04-23

11:00

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

 

Kolejka 18 w dniach 30-04-2016/01-05-2016

120

Diament Pstrągowa

- LKS Przybyszówka

2016-04-30

11:30

Stadion Sportowy w Pstrągowej (Pstrągowa 105)

 

121

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Stal Łańcut

2016-04-30

11:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

122

Jedność Niechobrz

- Orły Rzeszów

2016-04-30

11:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

123

Błękit Żołynia

- Strug Tyczyn

2016-04-30

11:00

Żołynia 1

 

124

Stal Rzeszów

- Wisłok Strzyżów

2016-04-30

 

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

 

125

Galicja Chmielnik

- Wisłok Wiśniowa

2016-04-30

11:30

Chmielnik .

 

126

Crasnovia Krasne

- PAUZA

____-__-__

 

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

 

Kolejka 19 w dniach 03-05-2016

127

Crasnovia Krasne

- Diament Pstrągowa

2016-05-03

11:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

128

PAUZA

- Galicja Chmielnik

____-__-__

 

Brak adresu o id:0

 

129

Wisłok Wiśniowa

- Stal Rzeszów

2016-05-03

11:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

130

Wisłok Strzyżów

- Błękit Żołynia

2016-05-03

11:00

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

131

Strug Tyczyn

- Jedność Niechobrz

2016-05-03

13:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

132

Orły Rzeszów

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-05-03

16:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

133

Stal Łańcut

- LKS Przybyszówka

2016-05-03

13:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

 

Kolejka 20 w dniach 07-05-2016/08-05-2016

134

Diament Pstrągowa

- Stal Łańcut

2016-05-07

11:30

Stadion Sportowy w Pstrągowej (Pstrągowa 105)

 

135

LKS Przybyszówka

- Orły Rzeszów

2016-05-07

11:00

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

136

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Strug Tyczyn

2016-05-07

11:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

137

Jedność Niechobrz

- Wisłok Strzyżów

2016-05-07

11:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

138

Błękit Żołynia

- Wisłok Wiśniowa

2016-05-07

11:00

Żołynia 1

 

139

Stal Rzeszów

- PAUZA

____-__-__

 

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

 

140

Galicja Chmielnik

- Crasnovia Krasne

2016-05-07

11:30

Chmielnik .

 

 

Kolejka 21 w dniach 14-05-2016/15-05-2016

141

Galicja Chmielnik

- Diament Pstrągowa

2016-05-14

11:30

Chmielnik .

 

142

Crasnovia Krasne

- Stal Rzeszów

2016-05-14

11:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

143

PAUZA

- Błękit Żołynia

____-__-__

 

Brak adresu o id:0

 

144

Wisłok Wiśniowa

- Jedność Niechobrz

2016-05-14

11:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

145

Wisłok Strzyżów

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-05-14

11:00

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

146

Strug Tyczyn

- LKS Przybyszówka

2016-05-14

13:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

147

Orły Rzeszów

- Stal Łańcut

2016-05-17

16:30

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

 

Kolejka 22 w dniach 21-05-2016/22-05-2016

148

Diament Pstrągowa

- Orły Rzeszów

2016-05-21

11:30

Stadion Sportowy w Pstrągowej (Pstrągowa 105)

 

149

Stal Łańcut

- Strug Tyczyn

2016-05-21

13:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

150

LKS Przybyszówka

- Wisłok Strzyżów

2016-05-21

11:00

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

151

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Wisłok Wiśniowa

2016-05-21

11:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

152

Jedność Niechobrz

- PAUZA

____-__-__

 

Brak adresu o id:0

 

153

Błękit Żołynia

- Crasnovia Krasne

2016-05-21

11:00

Żołynia 1

 

154

Stal Rzeszów

- Galicja Chmielnik

2016-05-21

11:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

 

 

Kolejka 23 w dniach 28-05-2016/29-05-2016

155

Stal Rzeszów

- Diament Pstrągowa

2016-05-28

11:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

 

156

Galicja Chmielnik

- Błękit Żołynia

2016-05-28

11:30

Chmielnik .

 

157

Crasnovia Krasne

- Jedność Niechobrz

2016-05-28

11:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

158

PAUZA

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

____-__-__

 

Brak adresu o id:0

 

159

Wisłok Wiśniowa

- LKS Przybyszówka

2016-05-28

11:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

160

Wisłok Strzyżów

- Stal Łańcut

2016-05-28

11:00

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

161

Strug Tyczyn

- Orły Rzeszów

2016-05-28

13:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

 

Kolejka 24 w dniach 04-06-2016/05-06-2016

162

Diament Pstrągowa

- Strug Tyczyn

2016-06-04

11:30

Stadion Sportowy w Pstrągowej (Pstrągowa 105)

 

163

Orły Rzeszów

- Wisłok Strzyżów

2016-06-05

10:30

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

164

Stal Łańcut

- Wisłok Wiśniowa

2016-06-04

11:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

165

LKS Przybyszówka

- PAUZA

____-__-__

 

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

166

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Crasnovia Krasne

2016-06-04

11:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

167

Jedność Niechobrz

- Galicja Chmielnik

2016-06-04

11:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

168

Błękit Żołynia

- Stal Rzeszów

2016-06-04

11:00

Żołynia 1

 

 

Kolejka 25 w dniach 11-06-2016/12-06-2016

169

Błękit Żołynia

- Diament Pstrągowa

2016-06-11

11:00

Żołynia 1

 

170

Stal Rzeszów

- Jedność Niechobrz

2016-06-11

11:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

 

171

Galicja Chmielnik

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-06-11

11:30

Chmielnik .

 

172

Crasnovia Krasne

- LKS Przybyszówka

2016-06-11

11:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

173

PAUZA

- Stal Łańcut

____-__-__

 

Brak adresu o id:0

 

174

Wisłok Wiśniowa

- Orły Rzeszów

2016-06-11

11:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

175

Wisłok Strzyżów

- Strug Tyczyn

2016-06-11

11:00

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

 

Kolejka 26 w dniach 18-06-2016/19-06-2016

176

Diament Pstrągowa

- Wisłok Strzyżów

2016-06-18

11:00

Stadion Sportowy w Pstrągowej (Pstrągowa 105)

 

177

Strug Tyczyn

- Wisłok Wiśniowa

2016-06-18

13:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

178

Orły Rzeszów

- PAUZA

____-__-__

 

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

179

Stal Łańcut

- Crasnovia Krasne

2016-06-18

13:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

180

LKS Przybyszówka

- Galicja Chmielnik

2016-06-18

11:00

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

181

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Stal Rzeszów

2016-06-18

11:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

182

Jedność Niechobrz

- Błękit Żołynia

2016-06-18

11:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 
22/04/2016 15:12

Terminarz rozgrywek ligi: RZESZÓW: B1 JUNIOR MŁODSZY "KL. O JUN. MŁ T-15"

RUNDA II

 

Kolejka 14 w dniach 02-04-2016/03-04-2016

92

Jedność Niechobrz

- Izolator Boguchwała

2016-04-02

13:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

93

Jedność Hucisko

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-04-02

13:00

Hucisko 30

 

94

AP Ziomki Rzeszów

- LKS Przybyszówka

2016-04-02

13:00

Boisko Nowe Miasto - Świadka (Rzeszów, Witolda Świadka 5)

 

95

Grunwald Budziwój

- Stal Łańcut

2016-04-02

13:00

Stadion KS Grunwald Budziwój (Rzeszów, Studzianki 11)

 

96

Strumyk Malawa

- Orły Rzeszów   0:4

2016-04-02

11:00

LKS STRUMYK MALAWA (Malawa 644)

 

97

Pogoń Leżajsk

- Strug Tyczyn

2016-04-02

11:00

Leżajsk, Sportowa 1

 

98

Wisłok Wiśniowa

- Wisłok Strzyżów

2016-04-02

13:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

 

Kolejka 15 w dniach 09-04-2016/10-04-2016

99

Wisłok Wiśniowa

- Izolator Boguchwała

2016-04-09

13:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

100

Wisłok Strzyżów

- Pogoń Leżajsk

2016-04-09

13:00

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

101

Strug Tyczyn

- Strumyk Malawa

2016-04-09

11:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

102

Orły Rzeszów

- Grunwald Budziwój     1:1

2016-04-10

12:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

103

Stal Łańcut

- AP Ziomki Rzeszów

2016-04-09

11:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

104

LKS Przybyszówka

- Jedność Hucisko

2016-04-09

13:00

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

105

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Jedność Niechobrz

2016-04-09

13:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

 

Kolejka 16 w dniach 16-04-2016/17-04-2016

106

Izolator Boguchwała

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-04-17

15:30

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

 

107

Jedność Niechobrz

- LKS Przybyszówka

2016-04-16

13:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

108

Jedność Hucisko

- Stal Łańcut

2016-04-16

13:00

Hucisko 30

 

109

AP Ziomki Rzeszów

- Orły Rzeszów    2:3

2016-04-16

13:00

Boisko Nowe Miasto - Świadka (Rzeszów, Witolda Świadka 5)

 

110

Grunwald Budziwój

- Strug Tyczyn

2016-04-16

11:00

Stadion KS Grunwald Budziwój (Rzeszów, Studzianki 11)

 

111

Strumyk Malawa

- Wisłok Strzyżów

2016-04-16

11:00

LKS STRUMYK MALAWA (Malawa 644)

 

112

Pogoń Leżajsk

- Wisłok Wiśniowa

2016-04-16

12:00

Leżajsk, Sportowa 1

 

 

Kolejka 17 w dniach 23-04-2016/24-04-2016

113

Pogoń Leżajsk

- Izolator Boguchwała

2016-04-23

12:30

Leżajsk, Sportowa 1

 

114

Wisłok Wiśniowa

- Strumyk Malawa

2016-04-23

13:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

115

Wisłok Strzyżów

- Grunwald Budziwój

2016-04-23

13:00

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

116

Strug Tyczyn

- AP Ziomki Rzeszów

2016-04-23

11:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

117

Orły Rzeszów

- Jedność Hucisko

2016-04-24

13:45

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

118

Stal Łańcut

- Jedność Niechobrz

2016-04-23

11:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

119

LKS Przybyszówka

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-04-23

13:00

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

 

Kolejka 18 w dniach 30-04-2016/01-05-2016

120

Izolator Boguchwała

- LKS Przybyszówka

2016-04-30

13:00

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

 

121

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Stal Łańcut

2016-04-30

13:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

122

Jedność Niechobrz

- Orły Rzeszów

2016-04-30

13:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

123

Jedność Hucisko

- Strug Tyczyn

2016-04-30

13:00

Hucisko 30

 

124

AP Ziomki Rzeszów

- Wisłok Strzyżów

2016-04-30

13:00

Boisko Nowe Miasto - Świadka (Rzeszów, Witolda Świadka 5)

 

125

Grunwald Budziwój

- Wisłok Wiśniowa

2016-04-30

11:00

Stadion KS Grunwald Budziwój (Rzeszów, Studzianki 11)

 

126

Strumyk Malawa

- Pogoń Leżajsk

2016-04-30

11:00

LKS STRUMYK MALAWA (Malawa 644)

 

 

Kolejka 19 w dniach 03-05-2016

127

Strumyk Malawa

- Izolator Boguchwała

2016-05-03

14:30

LKS STRUMYK MALAWA (Malawa 644)

 

128

Pogoń Leżajsk

- Grunwald Budziwój

2016-05-03

12:00

Leżajsk, Sportowa 1

 

129

Wisłok Wiśniowa

- AP Ziomki Rzeszów

2016-05-03

13:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

130

Wisłok Strzyżów

- Jedność Hucisko

2016-05-03

13:00

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

131

Strug Tyczyn

- Jedność Niechobrz

2016-05-03

11:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

132

Orły Rzeszów

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-05-03

18:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

133

Stal Łańcut

- LKS Przybyszówka

2016-05-03

11:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

 

Kolejka 20 w dniach 07-05-2016/08-05-2016

134

Izolator Boguchwała

- Stal Łańcut

2016-05-07

11:00

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

 

135

LKS Przybyszówka

- Orły Rzeszów

2016-05-07

13:00

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

136

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Strug Tyczyn

2016-05-07

13:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

137

Jedność Niechobrz

- Wisłok Strzyżów

2016-05-07

13:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

138

Jedność Hucisko

- Wisłok Wiśniowa

2016-05-07

13:00

Hucisko 30

 

139

AP Ziomki Rzeszów

- Pogoń Leżajsk

2016-05-07

10:00

Boisko Nowe Miasto - Świadka (Rzeszów, Witolda Świadka 5)

 

140

Grunwald Budziwój

- Strumyk Malawa

2016-05-07

11:00

Stadion KS Grunwald Budziwój (Rzeszów, Studzianki 11)

 

 

Kolejka 21 w dniach 14-05-2016/15-05-2016

141

Grunwald Budziwój

- Izolator Boguchwała

2016-05-14

11:00

Stadion KS Grunwald Budziwój (Rzeszów, Studzianki 11)

 

142

Strumyk Malawa

- AP Ziomki Rzeszów

2016-05-14

11:00

LKS STRUMYK MALAWA (Malawa 644)

 

143

Pogoń Leżajsk

- Jedność Hucisko

2016-05-14

12:00

Leżajsk, Sportowa 1

 

144

Wisłok Wiśniowa

- Jedność Niechobrz

2016-05-14

13:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

145

Wisłok Strzyżów

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-05-14

13:00

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

146

Strug Tyczyn

- LKS Przybyszówka

2016-05-14

11:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

147

Orły Rzeszów

- Stal Łańcut

2016-05-17

18:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

 

Kolejka 22 w dniach 21-05-2016/22-05-2016

148

Izolator Boguchwała

- Orły Rzeszów

2016-05-21

13:00

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

 

149

Stal Łańcut

- Strug Tyczyn

2016-05-21

11:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

150

LKS Przybyszówka

- Wisłok Strzyżów

2016-05-21

13:00

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

151

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Wisłok Wiśniowa

2016-05-21

13:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

152

Jedność Niechobrz

- Pogoń Leżajsk

2016-05-21

13:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

153

Jedność Hucisko

- Strumyk Malawa

2016-05-21

13:00

Hucisko 30

 

154

AP Ziomki Rzeszów

- Grunwald Budziwój

2016-05-21

13:00

Boisko Nowe Miasto - Świadka (Rzeszów, Witolda Świadka 5)

 

 

Kolejka 23 w dniach 28-05-2016/29-05-2016

155

AP Ziomki Rzeszów

- Izolator Boguchwała

2016-05-28

13:00

Boisko Nowe Miasto - Świadka (Rzeszów, Witolda Świadka 5)

 

156

Grunwald Budziwój

- Jedność Hucisko

2016-05-28

11:00

Stadion KS Grunwald Budziwój (Rzeszów, Studzianki 11)

 

157

Strumyk Malawa

- Jedność Niechobrz

2016-05-28

11:00

LKS STRUMYK MALAWA (Malawa 644)

 

158

Pogoń Leżajsk

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-05-29

11:00

Leżajsk, Sportowa 1

 

159

Wisłok Wiśniowa

- LKS Przybyszówka

2016-05-28

13:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

160

Wisłok Strzyżów

- Stal Łańcut

2016-05-28

13:00

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

161

Strug Tyczyn

- Orły Rzeszów

2016-05-28

11:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

 

Kolejka 24 w dniach 04-06-2016/05-06-2016

162

Izolator Boguchwała

- Strug Tyczyn

2016-06-04

15:30

Stadion - Kolejowa (Boguchwała )

 

163

Orły Rzeszów

- Wisłok Strzyżów

2016-06-04

12:15

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

164

Stal Łańcut

- Wisłok Wiśniowa

2016-06-04

11:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

165

LKS Przybyszówka

- Pogoń Leżajsk

2016-06-04

11:00

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

166

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Strumyk Malawa

2016-06-04

13:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

167

Jedność Niechobrz

- Grunwald Budziwój

2016-06-04

13:30

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

168

Jedność Hucisko

- AP Ziomki Rzeszów

2016-06-04

13:00

Hucisko 30

 

 

Kolejka 25 w dniach 11-06-2016/12-06-2016

169

Jedność Hucisko

- Izolator Boguchwała

2016-06-11

13:00

Hucisko 30

 

170

AP Ziomki Rzeszów

- Jedność Niechobrz

2016-06-11

10:00

Boisko Nowe Miasto - Świadka (Rzeszów, Witolda Świadka 5)

 

171

Grunwald Budziwój

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

2016-06-11

11:00

Stadion KS Grunwald Budziwój (Rzeszów, Studzianki 11)

 

172

Strumyk Malawa

- LKS Przybyszówka

2016-06-11

11:00

LKS STRUMYK MALAWA (Malawa 644)

 

173

Pogoń Leżajsk

- Stal Łańcut

2016-06-11

11:00

Leżajsk, Sportowa 1

 

174

Wisłok Wiśniowa

- Orły Rzeszów

2016-06-11

13:00

LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

 

175

Wisłok Strzyżów

- Strug Tyczyn

2016-06-11

13:00

Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

 

 

Kolejka 26 w dniach 18-06-2016/19-06-2016

176

Izolator Boguchwała

- Wisłok Strzyżów

2016-06-18

11:00

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

 

177

Strug Tyczyn

- Wisłok Wiśniowa

2016-06-18

11:00

Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)

 

178

Orły Rzeszów

- Pogoń Leżajsk

2016-06-18

11:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

 

179

Stal Łańcut

- Strumyk Malawa

2016-06-18

11:00

Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

 

180

LKS Przybyszówka

- Grunwald Budziwój

2016-06-18

13:00

Stadin KS Przybyszówka (Rzeszów, Krakowska 102)

 

181

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- AP Ziomki Rzeszów

2016-06-18

13:00

LKS "Grodziszczanka" (Grodzisko Górne 489a)

 

182

Jedność Niechobrz

- Jedność Hucisko

2016-06-18

13:30

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

Wywiad nsportuu z mewą - Damian Ślyusarenko

/upload/images/Gos 001 -.mp3

1 2 3 4 5 6 7