Turniej seniorów w Tyczynie
26/02/2014 18:42

ORŁY RZESZÓW – TO DOBRA MARKA WŚRÓD SENIORÓW

Dnia 22.02.2014 w Tyczynie rozegrany został turniej seniorów.

Wzięła w nim udział drużyna Orłów Rzeszów – tworzyli ją byli zawodnicy grup młodzieżowych oraz zaproszeni goście, którzy mieli udział w tworzeniu wizerunku klubu Orły.

W nieźle obsadzonym turnieju zagraliśmy 6 meczy cztery wygrywając i dwa przegrywając.

Oto wyniki:

Orły – Strug I Tyczyn 0 : 1 po dobrej grze i kilku sytuacjach przeciwnik wyprowadza kontre i z jednego strzału zdobywa zwycięską bramkę . Zabrakło koncentracji i nie wszyscy zawodnicy dojechali  na ranną porę – niektórzy wypadli z rytmu treningu i punktualności – podsumował prezes.

Orły – Łąka 2 : 1 – dobry mecz zakończony zasłużonym zwycięstwem

Orły : Hermanowa 4 : 2 -  ciekawa kombinacyjna gra i zwycięstwo

Orły : Iskra Jawornik 5 : 2 -  dobre obfite w bramki spotkanie i ciekawe akcje, to mogło się podobać

Orły : Strug II Tyczyn 3 : 0 – zdecydowana wygrana podopiecznych Sebastiana Czyrka

I ostatni mecz praktycznie o 1 miejsce w turnieju. Spotkali się naprawdę godni siebie rywale  IV ligowa Jedność Niechobrz kontra Orły Rzeszów.

Orły goniły wynik i przy stanie 2 : 2 wydawało się że to oni przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednakże chwila nieuwagi kosztowała utratę bramki i zwycięstwa.

Orły : Niechobrz 2 : 3

Ostatecznie zajęliśmy III miejsce w turnieju bo wyprzedził nas Strug II, z którym wygraliśmy zdecydowanie. Orły zagrały w składzie: Bukała Kamil, Kopyto Kamil, Kozicki Bartosz, Tendera Krystian, Mazgaj Łukasz, Mendoń Sebastian, Tłuczek Patryk, Krzak Grzegorz i pełniący obowiązki trenera Czyrek Sebastian. Na zdjęciu puchar na tle pięknej koszulki Orłów. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mendoń Sebastian zdobywca 4 bramek. W uznaniu ekspertów wielkie brawa dla Grzegorza Krzaka. Sponsorem drużyny była firma „Do celu „Łukasza Mazgaja za co dziękujemy.

Czy jest to zwiastun drużyny seniorskiej ?  - zapytaliśmy prezesa Orłów Janusza Kozickiego na co odparł … być może…

wstecz