Terminarz 2014

 

Terminarz rozgrywek ligi: OKR. JUN. ST. i Mł. RZESZÓW T-14, T-15 WŁ.

 

RUNDA II

 

Kolejka: 12 w dniach 05-04-2014/06-04-2014

 

67

Strug Tyczyn

- Stal Łańcut

 2014.04.05

  2:3    

68

Włókniarz Rakszawa

- Orły Rzeszów

 2014.04.05

 1:0  2:2  

69

Izolator Boguchwała

- Grodziszczanka Grodzisko DLN.

 2014.04.05

  4:1  

70

Stal Rzeszów

- Wisłok Wiśniowa

 2014.04.05

 5:1 8:1  

71

Resovia Rzeszów

- Pogoń Leżajsk

 2014.04.05

  3:2  

72

KS Przybyszówka

- Sokół Sokołów MłP

 2014.04.05

 3:0 8:2  

 

Kolejka: 13 w dniach 12-04-2014/13-04-2014

 

73

KS Przybyszówka 

- Strug Tyczyn

 2014.04.12

  3:2  

74

Sokół Sokołów Młp. 

- Resovia Rzeszów

 2014.04.12

     

75

 Pogoń Leżajsk 

- Stal Rzeszów

 2014.04.12

  1:5  

76

Wisłok Wiśniowa

- Izolator Boguchwała

 2014.04.12

  3:0  

77

 Grodziszczanka Grodzisko Dln. 

- Włókniarz Rakszawa

 2014.04.12

     

78

Orły Rzeszów

- Stal Łańcut

 2014.04.12

 4:1  2 :2  

 

Kolejka: 14 w dniach 22-04-2014

 

79

Strug Tyczyn 

- Orły Rzeszów

 2014.04.22

 3 :1

 2 : 0

 

80

Stal Łańcut

- Grodziszczanka Grodzisko Dln .

 2014.04.22

     

81

Włókniarz Rakszawa 

- Wisłok Wiśniowa

 2014.04.22

     

82

 Izolator Boguchwała 

- Pogoń Leżajsk

 2014.04.22

     

83

Stal Rzeszów

- Sokół Sokołów Młp

 2014.04.22

     

84

Resovia Rzeszów

- KS Przybyszówka

 2014.04.22

     

 

Kolejka: 15 w dniach 26-04-2014/27-04-2014

 

85

 Resovia Rzeszów 

- Strug Tyczyn

 2014.04.26

     

86

Stal Rzeszów

- KS Przybyszówka

 2014.04.26 

     

87

Sokół Sokołów Młp.

- Izolator Boguchwała

 2014.04.26 

     

88

 Pogoń Leżajsk 

- Włókniarz Rakszawa

  2014.04.26 

     

89

Wisłok Wiśniowa 

- Stal Łańcut

  2014.04.26 

 

 

 

90

Grodziszczanka Grodzisko Dln. 

- Orły Rzeszów

  2014.04.26 

 

 3 :1

 

 

Kolejka: 16 w dniach 03-05-2014/04-05-2014

 

91

Strug Tyczyn

- Grodziszczanka GrodziskoDln.

 2014.05.03

     

92

Orły Rzeszów

- Wisłok Wiśniowa

 2014.05.03

1 : 0 2 :1  

93

Stal Łańcut

- Pogoń Leżajsk

 2014.05.03 

     

94

Włókniarz Rakszawa

- Sokół Sokołów Młp.

  2014.05.03 

     

95

 Izolator Boguchwała 

- KS Przybyszówka

 2014.05.03 

     

96

Stal Rzeszów

- Resovia Rzeszów

  2014.05.03 

     

 

Kolejka:  17 w dniach 10-05-2014 / 11-05--2014

 

97

Stal Rzeszów

- Strug Tyczyn

2014.05.10 

     

98

Resovia Rzeszów

- Izolator Boguchwała

 2014.05.10

     

99

KS Przybyszówka

- Włókniarz Rakszawa

 2014.05.10

     

100

Sokół Sokołów Młp.

- Stal Łańcut

2014.05.10 

     

101

Pogoń Leżąjk

- Orły Rzeszów

2014.05.10 

6 :1 3 :1  

102

Wisłok Wiśniowa

- Godziszczanka Grodzisko Dln.

 2014.05.10

     

 

Kolejka: 18 w dniach 17-05-2014/ 18-05-2014

 

103

Strug Tyczyn

- Wisłok Wiśniowa

 2014.05.17

     

104

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Pogoń Leżajsk

 2014.05.17

     

105

Orły Rzeszów

- Sokół Sokołów Młp.

 2014.05.17 

     

106

Stal Łańcut

- KS Przybyszówka

 2014.05.17 

     

107

Włókniarz Rakszawa

- Resovia Rzeszów

 2014.05.17 

     

108

Izolator Boguchwała

- Stal Rzeszów

 2014.05.17 

     

 

Kolejka: 19 w dniach 24-05-2014/ 25-05-2014

 

109

Izolator Boguchwała

- Strug Tyczyn

 2014.05.24

     

110

Stal Rzeszów

- Włókniarz Rakszawa

 2014.05.24 

     

111

Resovia Rzeszów

- Stal Łańcut

 2014.05.24 

     

112

KS Przybyszówka

- Orły Rzeszow

 2014.05.24 

     

113

Sokół Sokołów Młp.

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

 2014.05.24 

     

114

Pogoń Leżajsk

- Wisłok Wiśniowa

 2014.05.24

     

 

Kolejka: 20 w dniach 31-05-2014/ 01-06-2014

 

115

Strug Tyczyn

- Pogoń Leżajsk

 2014.05.31

     

116

Wisłok Wiśniowa

- Sokół Sokołów Młp.

 2014.05.31 

     

117

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- KS Przybyszówka

 2014.05.31 

     

118

Orły Rzeszów

- Resovia Rzeszów

 2014.05.31 

     

119

Stal Łańcut

-  Stal Rzeszów

 2014.05.31 

     

120

Włókniarz Rakszawa

-  Izolator Boguchwała

 2014.05.31 

     

 

Kolejka: 21 w dniach 07-06-2014/ 08-06-2014

 

121

Włókniarz Rakszaw

- Strug Tyczyn

 2014.06.07

     

122

Izolator Boguchwała

- Stal Łańcut

 2014.06.07 

     

123

Stal Rzeszów

- Orły Rzeszów

 2014.06.07 

 

 

 

124

Resovia Rzeszów

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

 2014.06.07 

     

125

KS Przybyszówka

- Wisłok Wiśniowa

 2014.06.07 

     

126

Sokół Sokołów Młp.

- Pogoń Leżajsk

 2014.06.07 

     

 

Kolejka:  21 w dniach 07-06-2014/08-06-2014

 

127

Strug Tyczyn

-  Sokół Sokołów Młp.

 2014.06.14

     

128

Pogoń Leżajsk

-  KS Przybyszówka

 2014.06.14

     

129

Wisłok Wiśniowa

-  Resovia Rzeszów

 2014.06.14

     

130

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

-  Stal Rzeszów

 2014.06.14

     

131

Orły Rzeszów

Izolator Boguchwała

 2014.06.14

     

132

Stal Łańcut

-  Włókniarz Rakszawa

 2014.06.14

     
wstecz