WYJAZDY


DO POBRANIA


KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU


SPONSORZY

FACEBOOK



26/02/2014 18:42

ORŁY RZESZÓW – TO DOBRA MARKA WŚRÓD SENIORÓW

Dnia 22.02.2014 w Tyczynie rozegrany został turniej seniorów.

Wzięła w nim udział drużyna Orłów Rzeszów – tworzyli ją byli zawodnicy grup młodzieżowych oraz zaproszeni goście, którzy mieli udział w tworzeniu wizerunku klubu Orły.

W nieźle obsadzonym turnieju zagraliśmy 6 meczy cztery wygrywając i dwa przegrywając.

Oto wyniki:

Orły – Strug I Tyczyn 0 : 1 po dobrej grze i kilku sytuacjach przeciwnik wyprowadza kontre i z jednego strzału zdobywa zwycięską bramkę . Zabrakło koncentracji i nie wszyscy zawodnicy dojechali  na ranną porę – niektórzy wypadli z rytmu treningu i punktualności – podsumował prezes.

Orły – Łąka 2 : 1 – dobry mecz zakończony zasłużonym zwycięstwem

Orły : Hermanowa 4 : 2 -  ciekawa kombinacyjna gra i zwycięstwo

Orły : Iskra Jawornik 5 : 2 -  dobre obfite w bramki spotkanie i ciekawe akcje, to mogło się podobać

Orły : Strug II Tyczyn 3 : 0 – zdecydowana wygrana podopiecznych Sebastiana Czyrka

I ostatni mecz praktycznie o 1 miejsce w turnieju. Spotkali się naprawdę godni siebie rywale  IV ligowa Jedność Niechobrz kontra Orły Rzeszów.

Orły goniły wynik i przy stanie 2 : 2 wydawało się że to oni przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednakże chwila nieuwagi kosztowała utratę bramki i zwycięstwa.

Orły : Niechobrz 2 : 3

Ostatecznie zajęliśmy III miejsce w turnieju bo wyprzedził nas Strug II, z którym wygraliśmy zdecydowanie. Orły zagrały w składzie: Bukała Kamil, Kopyto Kamil, Kozicki Bartosz, Tendera Krystian, Mazgaj Łukasz, Mendoń Sebastian, Tłuczek Patryk, Krzak Grzegorz i pełniący obowiązki trenera Czyrek Sebastian. Na zdjęciu puchar na tle pięknej koszulki Orłów. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mendoń Sebastian zdobywca 4 bramek. W uznaniu ekspertów wielkie brawa dla Grzegorza Krzaka. Sponsorem drużyny była firma „Do celu „Łukasza Mazgaja za co dziękujemy.

Czy jest to zwiastun drużyny seniorskiej ?  - zapytaliśmy prezesa Orłów Janusza Kozickiego na co odparł … być może…

Transfery definitywne

Michał Gliwa 1988– Zagłebie lubin – obecnie menager Grzegorz Bednarz                                                                                                                                                                      Hus Krzysztof 1990 i Hus Konrad 1991 - Stal Rzeszów II liga
Wojciech Reiman 1988– Stal Rzeszów – II liga
Paweł Pawlus 1991- Wisła Kraków Młoda ekstraklasa - obecnie Izolator Boguchwała
Jaromir Skiba 1990 – Izolator Boguchwała III liga
Paweł Rzeźnik 1991 – Strumyk Malawa IV liga, Orzeł przeworsk III liga,Stal Rz III liga, obecnie Izolator III liga
Krzysztof Kwoka 1988 – Sawa Sonina V liga obecnie pracuje w Anglii
Norbert Opoń 1988 - Strug Tyczyn V liga
Łukasz Mazgaj 1988 – CCC Dąbrówki V liga obecnie pracuje w banku
Arkadiusz Niedbalec 1992 – KS Łąka V liga                                                                                                                                                                                                                         Dziełak Marcin 1991 - Włókniarz Rakszawa A klasa                                                                                                                                                                                                          Dziedzic Paweł 1993 - Ruch Chorzów ME, obecnie Izolator Boguchwała III liga                                                                                                                                                        Krzak Grzegorz 1992 - od  2011 Resovia Rzeszów                                                                                                                                                                                                            Buczek Paweł - Izolator Boguchwała III liga                                                                                                                                  

 

Wypożyczenia:

Artur Cach 1990 - Piotrkovia IV liga warszawska
Michał Chorzępa 1990 - Bug Wyszków IV liga warszawska
Bartosz Kozicki 1991 - Strumyk Malawa IV liga - od 2011 Borek Kraków IV liga, obecni KP Zabajka
Marcin Siciarz 1990 - Strumyk Malawa IV liga - 2011 III liga
Maciej Pałka 1991 – Strumyk Malawa IV liga , Strug Tyczyn obecnie CCC Dąbrówki
Arkadiusz Dykas 1991 – Korona Rzeszów V liga obecnie pracuje w Norwegii
Sebastian Sitek 1991 - Korona Rzeszów V liga - od 2011  KS Przybyszówka
Oskar Sierżęga 1991 – Korona Rzeszów V liga obecnie pracuje w hotelu
Dawid Połciewicz 1992 –Korona Rzeszów V liga - od 2011 transfer definitywny                                                                                                                                                                 Daniel Ziobro 1992 - Zaczernie IV liga ,2011 Orzeł Przeworsk, Sawa Sonina V liga,obecnie Strumyk Malawa                                                                                                        Maciej łysek 1993 - Strumyk Malawa III liga obecnie studiuje w Krakowie                                                                                                                                                                         Paweł Dziedzic 1993 - Strumyk Malawa III liga, Ruch Chorzów ME                                                                                                                                                                                    Bartek Michalak 1991 - Rudna Mała                                                                                                                                                                                                                                  Krystian Tendera 1991 - Rudna Mała, obecnie Korona Rzeszów                                                                                                                                                                                 Wojtek Twardowski 1992 - Rudna Mała                                                                                                                                                                                                                                     Piotr Kusz 1993 - Rudna Mała                                                                                                                                                                                                                                                 Dronka Piotr - Korona Rzeszów                                                                                                                                                                                                                                                   Szopa Filip, Fornal- Dylągówka A klasa                                                                                                                                                                                                                                  Kozicki Mateusz 1996- Strumyk Malawa IV liga                                                                                                                                                                                                                           Mendoń Sebastian 1994 - KP Zabajka V liga                                                                                                                                                                                                                         Kędzior Marcin 1995- Strumyk Malawa IV liga                                                                                                                                                                                                                  Szydełko Mariusz 1995 - KP Zabajka