Zawodnicy pana Roberta Marszałka w nowych strojach piłkarskich za sponsorowanych przez firmy : Soundvoice oraz Newton Technologi-es.

Serdecznie Dziękujemy Firmom Soundvoice oraz Newton Technologi -es

 

 

Sparing z IV ligowym Strumykiem Malawa

26.11.2014 drużyna Orłów rozegrała mecz sparingowy z mocnym przeciwnikiem jakim był Strumyk Malawana stadionie miejskim . Wynik 0:1 dla Malawy .

Skład Orłów : Hadała(46 Krajewski),Bielak, Mendoń, Szydełko, Szot (40 Karo),Grodzicki (46 Bąk Seba),Kluz( 64 Groń),Kozicki Mateusz,Georgij(Gruzja 46 Szopa),Kozicki Maciej , Wiącek

Rozegraliśmy bardzo ciekawy mecz zaskakując przeciwnika wysoką grą i ciekawymi pomysłami.I połowa to przewaga gości, którzy mimo posiadania piłki nie mogli strzelić bramki strzeżoenej przez zaledwie piętnastolatka Mateusza Hadałę, padła ona dopiero z rzutu wolnego po rykoszecie. II połowa to wymiana ciosów - w bramce świetny debiut byłego bramkarza Stali. Marcin wyłapał 2 sytuacje sam na sam Adriana Szyszki i kilka grożnych strzałów.Akcje Orłów w drugiej połowie rozkręcał Mateusz Kozicki i 2 razy podał prostopadle do Huberta Wiącka który w sytuacjach sam na sam z bramkarzem zachowywał się jak nowicjusz, trzecią bramkę strzelił ale uznano ją jako zdobytą z pozycji spalonej.Świetny mecz Sebastiana Mendonia i młodego Maćka Kozickiego ( rocznik 99). Sparing zawodników wypożyczonych oraz juniorów przyniósł pewną niespodziankę bo wynik 0:1 dla Malawy jakby nie patrząc klubu IV ligii to mała sensacja.

Kolejny etap przygotowań już od 12 stycznia
Juniorzy starsi i młodsi rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej 2015.

Treningi
- poniedziałek 16.30 - Gimnazjum 9
ul.Orzeszkowej   

- środa 18.30 stadion miejski ul.Hetmańska  

- czwartek 20.30 - stadion miejski ul.Hetmańska - od 12 lutego
 

Obóz zimowy w Kamieniu 02 - 07.2014 to bardzo ważny etap przygotowań, gdyż trenujemy 3 razy dziennie.Sprawdź na - obozy.Tam też jest karta obozowa do wypełnienia przez rodziców (ci co mają karty zdrowia, ci co nie mają muszą wypełnić też u lekarza).

 

Sportowe wakacje 2014

- Kamień lipiec 2014 - 25 juniorów

- Niechorze - sirpień 26 juniorów i dziewczyny

- półkolonie dla dzieci lipiec, sierpień - 33 dzieci Rzeszów Miłocin

Wszyskie zgłoszone do Kuratoriium Oświaty

 

Sportowe wakacje 2013 

 Wspaniałe obozy : (zgłoszone do Kuratorium Oświaty)

- Klimkówka 21-26.07.2013 dwór Ostoya wraz z klubem Famt Preśov

Tatrzańska Łomnica 12-17.08.2013 Top Apartamenty pod wysokimi tatrami wraz z Famt Preś 

-Turniej Neptun 2013 Bułgaria-Pri

Półkolonie Piłkarskie dla dzieci 15-19.07 i 22-26.07.2013 Obiekty Miłocin   

                                                                 

                                                                                                   Obóz Sportowy Klimkówka Dwór Ostoia                                                                             

                                                                             21-26.07.2013r                                                                            

                                                                                                                                         

                                   

                W Klimkówce, okolicach Rymanowa Zdroju, odbędzie się międzynarodowy obóz sportowy, w którym wezmą udział dzieci z polskich i słowackich szkół. Do Klimówki przyjedzie sześćdziesięcioro dzieci w tym trzydzieścioro z Polski i trzydzieścioro ze Słowacji.  Obóz ten, jest nie tylko okazją do przeprowadzenia treningów piłkarskich i wymianą doświadczeń między uczestnikami i trenerami prowadzącymi, ale także do wymiany myśli szkoleniowej, wiedzy i umiejętności. Dodatkowo uczestnicy obozu mogą skorzystać  z biofeedbacku i zajęć z szybkiego czytania i technik pamięciowych.

                Podczas wspólnego spotkania, zaplanowane zostały sparingi  ze Startem Rymanów, Beniaminkiem Krosno oraz Stalą Rzeszów. W czasie wolnym od treningów oraz zaplanowanych rozgrywek, przewidziane jest przez organizatorów obozu,  zwiedzanie Huty Szkła w Krośnie, wyjazd integracyjny do Rymanowa Zdroju  oraz wyjście na basen.

 

Rymanów Zdrój, położony jest w dolinie Taboru, wśród gór zwanych Wzgórzami Rymanowskimi. Miasto od ponad stu czterdziestu lat pełni rolę uzdrowiska, charakteryzując się piękną okolicą, czystym, orzeźwiającym powietrzem i co najważniejsze leczniczymi wodami, uznanymi za największy skarb tego regionu. Do najzdrowszych zaliczane są: Tytus, Klaudia i Celestyna odkryte w 1876 roku. Ponadto, po lasach i górach rozciągają się liczne szlaki turystyczne dostępne nie tylko dla kuracjuszy. Ponieważ Rymanów chętnie odwiedzają dzieci często organizowane imprezy rozrywkowe, zabawy i konkursy. Rymanów Zdrój jest jednym z najczęściej odwiedzanych uzdrowisk w Polsce przez dzieci.

Huta Szkła w Krośnie działająca od 1923 roku cieszy się niesłabnącym zainteresowanie swoich wyrobów. Ciągle rozwijana gama produktów znajduje uznanie klientów nie tylko w Polsce ale i zagranicą, szczególnie w krajach Unii Europejskiej. Od kilku lat działa w Krośnie Centrum Dziedzictwa Szkła, obiekt turystyczno-kulturalny, gdzie w interaktywny sposób zwiedzający mogą nie tylko podziwiać piękno szklanejsztuki czy kunszt artystów szkła, ale przede wszystkim poznać tajniki technik produkcyjnych i zdobniczych, i co najciekawsze, w których mogą brać czynny udział.

 Biofeedback - rodzaj terapii, dzięki której pacjent w sposób świadomy uczy się zmieniać wzorzec wytwarzanych fal w mózgu, tak aby mózg pracował wydajniej i szybciej. Sygnał z jednego punktu na głowie pacjenta jest przetwarzany na zrozumiałą dla pacjenta formę graficzną (wykresu, animacji bądź gry wideo). Dzięki temu sprzężeniu zwrotnemu pacjent wie, kiedy jest skoncentrowany, a kiedy przestaje się koncentrować. Pozwala to nauczyć się reakcji własnego mózgu i tak zmodyfikować jego pracę, aby funkcjonował efektywnie.

 Szybkie czytanie. Techniki pamięciowe.

Czytać potrafi dziś każdy, lecz mało kto potrafi to robić szybko i jednocześnie uważnie. Istnieją w świecie sprawdzone sposoby pozwalające kilkakrotnie zwiększyć szybkość czytania - bez uszczerbku dla treści zawartej w tekstach. Podczas obozu organizowane będą dodatkowe zajęcia z umiejętności szybkiego czytania oraz technik zapamiętywania. Dzieci nauczą się jak czytać ze zrozumieniem i zapamiętywać przeczytany tekst. Nowe umiejętności będą pomocne nie tylko podczas nauki w roku szkolnym ale i na co dzień.

 

Turniej w Bułgarii

BUŁGARIA NEPTUN CUP 2013  

28.07 - 05.08 .2013r

 

Bułgaria leży na granicy Azji i Europy w samym sercu Półwyspu Bałkańskiego. Na stosunkowo niewielkim obszarze 110 tys. km2 Spotykamy  tam  niezwykłą różnorodność krajobrazu. Równina Naddunajska wznosi się ku wzgórzom Starej Płaniny, a rejon Średniej Góry oddzielony jest od głównego pasma górskiego malowniczą kotliną Rodopy, która rozciąga się wzdłuż granicy z Grecją. Natomiast Nizina Górno tracka kończy się przepięknym wybrzeżem Morza Czarnego.

 Kilka słów o miejscowości  Primorsko

Primorsko jest  miejscowością wypoczynkową z łagodnie opadającą plażą, malowniczymi zatokami, wydmami porośniętymi rzadko występującymi roślinami oraz gęstym liściastym lasem dębowo-bukowym. W centrum miejscowości Primorsko, znajdują  się liczne  kawiarnie, restauracje i dyskoteki.  Natomiast dla  ludzi  lubiących aktywnie  spędzać czas.Primorsko oferuje sporty wodne na plaży , korty tenisowe, alejki dla rowerzystów i deskorolkowców, jest idealnym miejscem na spacery po pięknej okolicy.  Pobyt w Primorsko  nie tylko daje szansę do  wypoczynku lecz również stwarza okazje do przeżycia wielu radosnych chwil. Po prostu, w Primorsko można spędzić wymarzone wakacje.

 Informacje dotyczące turnieju:

Turniej piłkarski odbędzie się w Primorsko, jednym z najbardziej popularnych młodzieżowych wybrzeży Morza Czarnego w Bułgarii. Ze względów turystycznych i odpowiedniego wyposażenia ośrodków, to odpowiednie miejsce do zorganizowania obozów sportowych, przeprowadzenia szkoleń, przygotowań do turniejów, odpowiedniego wypoczynku i szkoleń.

 W turnieju  weźmie udział ponad 100 drużyn z całego świata. Z rzeszowskiej szkółki piłkarskiej wyjeżdża trzydzieścioro dzieci. Hotel w którym zatrzymają  się  uczestnicy  turnieju, znajduje się kilkadziesiąt metrów od plaży. Morze, piaszczysta plaża, możliwość gry w piłkę wspólnie z przyjaciółmi… są idealnym zwiastunem dobrej zabawy i znakomicie zapowiadających się wakacji.  

 Celem turnieju - jest sprawdzenie umiejętności uczestników w międzynarodowej grupie dzieci i młodzieży, drużynach piłkarskich mastering oraz przygotowanie młodych zawodników do jeszcze lepszej gry w piłkę a także, wymianę doświadczeń, tworzenia nieformalnych kontaktów pomiędzy trenerami i piłkarzami z krajów całej Europy.

 Uczestnikom turnieju zapewnione jest pełne wyżywienie  (trzy posiłki dziennie) obowiązkowo  ubezpieczenie oraz przejazdy autokarem. Więcej informacji znajdą Państwo w Internecie –  Neptun 2013.

 

Obóz Piłkarski  na Słowacji

Tatrzańska Łomnica

12 – 17 . 08. 2013r

                                                                         

 

Tatrzańska Łomnica znajduje się we  wschodniej części Tatr i jest jednym z centrów Tatr Wysokich . Doskonałą  ma lokalizację i jest odpowiednim miejscem do planowania pieszych  wycieczek w inne części Tatr i okolic. Fani zimowych sportów mogą  sobie pojeździć na nartach na trasie o różnym poziomie trudności. Również atrakcją w  Tatrzańskiej  Łomnicy jest saneczkowy tor TATRABOB oraz kolejka Tatrzańska.

W obozie piłkarskim na Słowacji weźmie udział  sześćdziesięcioro  dzieci w tym  trzydzieścioro polskich i  trzydzieścioro słowackich. Obóz ten jest  nie tylko okazją do przeprowadzenia codziennych   treningów piłkarskich  na boisku ośrodka. Także  daje on możliwość  wymiany wiedzy i doświadczeń między trenerami. Lecz  przede wszystkim obóz ten stwarza szansę  rozegrania meczów z czołowymi zespołami słowackimi. 

 W czasie wolny od treningów i meczy planowane jest przez organizatorów obozu  wycieczka do Aqua – Parku w Popradzie. (kilka zdań o tym)  oraz wycieczka w góry.

Dodatkowo uczestnicy mogą skorzystać z zajęć z szybkiego czytania i technik pamięciowych.

 

                                                                                                            Półkolonie Piłkarskie.

Półkolonia dla dzieci w grupach wiekowych   5-8 lat  i  9 -12  lat  odbędą się w dwóch turnusach: 15-19.07.2013 r. oraz 22-26.07.2013 r.  Naszym celem jest nie tylko podniesienie umiejętności piłkarskich młodych adeptów, ale także promowanie zdrowego stylu życia.  Dzieci nie tylko aktywnie spędzą czas z piłką nożną, ale także towarzyszyć im będzie język angielski, gry i zabawy.

 Obiekty sportowe na Miłocinie to hala sportowa, sale dydaktyczne, szatnie oraz boisko sportowe trawiaste – dzięki temu zajęcia mogą się odbywać bez względu na pogodę. Obiekt na obrzeżu miasta oddalony od głównej drogi obok parku przyrody – dobra komunikacja i bezpieczeństwo.

Kadra to specjaliści z zakresu piłki nożnej i pedagogiki – instruktorzy i trenerzy oraz pedagodzy – nauczyciele a więc osoby odpowiednio przygotowane do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą o dużym doświadczeniu.

Półkolonia została zgłoszona do kuratorium oświaty.

 

 

                                                                                     

                                                                     

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13