WYJAZDY


DO POBRANIA


KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU


SPONSORZY

FACEBOOK




Terminarz rozgrywek ligi : RZESZÓW: A1 JUNIOR STARSZY " OKRĘG. JUN. ST. T - 14" GRUPA I

 

Kolejka 1 w dniach ( 23 - 08 - 2014/ 24 - 08 - 2014 )

L.p. Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Dynovia Dynów Błażowianka Błażowa 2014-08-23 1100 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2014-08-23 1100 Grodzisko Dln.  
Izolator Boguchwała Stal Rzeszów 2014-08-23 1100 Techniczna 1, Boguchwała  
KS Przybyszówka Pogoń Leżajsk 2014-08-23 1100 Dębicka 95, Rzeszów  
Stal Łańcut Wisłok Wiśniowa 2014-08-23 1100 Łańcut  
Orły Rzeszów Błękit Żołynia 2014-08-23 1100 Rzeszów  
Strug Tyczyn Strumyk Malawa 2014-08-23 1100 Cicha 5, Tyczyn  

 

Kolejka 2 w dniach ( 26 -08-2014)

L.p. Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Błażowianka Błażowa Strumyk Malawa 2014-08-26 1700 Błażowa  
Błękit Żołynia Strug Tyczyn 2014-08-26 1600 Białobrzeska 119, Żołynia  
Wisłok Wiśniowa Orły Rzeszów 2014-08-26 1600 Wiśniowa  
Pogoń Leżajsk Stal Łańcut 2014-08-26 1600 Sportowa 1, Leżajsk  
Stal Rzeszów KS Przybyszówka 2014-08-26 1100 Hetmańska 69, Rzeszów  
JEDNOŚĆ NIECHOBRZ Izolator Boguchwała 2014-08-26 1600 Niechobrz  
Dynovia Dynów Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2014-08-26 1600 Dynów  

 

Kolejka 3 w dniach  (30-08-2014/ 31-08-2014)

L.p. Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Błażowianka Błażowa 2014-08-30 1100 Grodzisko Dolne  
Izolator Boguchwała Dynovia Dynów 2014-08-30 1100 Techniczna 1, Boguchwała  
KS Przybyszówka JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2014-08-30 1100 Dębicka 95, Rzeszów  
Stal Łańcut Stal Rzeszów 2014-08-30 1100 Łańcut  
Orły Rzeszów Pogoń Leżajsk 2014-08-30 1100 Rzeszów  
Strug Tyczyn Wisłok Wiśniowa 2014-08-30 1100 Cicha 5, Tyczyn  
Strumyk Malawa Błękit Żołynia 2014-08-30 1100 Malawa  

 

Kolejka 4 w dniach 06- 09-2014/ 07-09-2014)

L.p. Gospodarze Goście Data Godzina Miejscw Wynik
Błażowianka Błażowa Błękit Żołynia 2014-09-06 1600 Błażowa  
Wisłok Wiśniowa Strumyk Malawa 2014-09-06 1100 Wiśniowa  
Pogoń Leżajsk Strug Tyczyn 2014-09-06 1100 Sportowa1,Leżajsk  
Stal Rzeszów Orly Rzeszów 2014-09-06 1030 Hetmańska 69, Rzeszów  
JEDNOŚĆ NIECHOBRZ Stal Łańcut 2014-09-06 1100 Niechobrz  
Dynovia Dynów KS Przybyszówka 2014-09-06 1100 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Izolator Boguchwała 2014-09-06 1100 Grodzisko Dolne  

 

Kolejka 5 w dniach ( 13- 09-2014/ 14-09-2014)

L.p. Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Izolator Boguchwała Błażowianka Błażowa 2014-09-13 1100 Techniczna 1, Boguchwała  
KS Przybyszówka Grodziszczanka Grodzisko Dln 2014-09-13 1100 Dębicka 95, Rzeszów  
Stal Łańcut Dynovia Dynów 2014-09-13 1100 Łańcut  
Orły Rzeszów JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2014-09-13 1100 Rzeszów  
Strug Tyczyn Stal Rzeszów 2014-09-13 1100 Cicha 5, Tyczyn  
Strumyk Malawa Pogoń Leżajsk 2014-09-13 1100 Malawa  
Błękit Żołynia Wisłok Wiśniowa 2014-09-13 1100 Białobrzeska 119, Żołynia  

 

Kolejka 6 w dniach ( 20-09-2014/21-09-2014)

Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Błażowianka Błażowa Wisłok Wiśniowa 2014-09-20 1530 Błażowa  
Pogoń Leżajsk Błękit Żołynia 2014-09-20 1100 Sportowa1, Leżajsk  
Stal Rzeszów Strumyk Malawa 2014-09-20 1100 Hetmańska 69, Rzeszów  
JEDNOŚĆ NIECHOBRZ Strug Tyczyn 2014-09-20 1100 Niechobrz  
Dynovia Dynów Orły Rzeszów 2014-09-20 1100 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Stal Łańcut 2014-09-20 1100 Grodzisko Dolne  
Izolator Boguchwała KS Przybyszówka 2014-09-20 1100 Techniczna 1, Boguchwała  

 

Kolejka 7 w dniach (27-09-2014/ 28-09-2014)

L.p. Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
KS Przybyszówka Błażowianka Błażowa 2014-09-27 1100 Dębicka 95, Rzeszów  
Stal Łańcut Izolator Boguchwała 2014-09-27 1100 Łańcut  
Orły Rzeszów Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2014-09-27 1100 Rzeszów  
Strug Tyczyn Dynovia Dynów 2014-09-27 1100 Cicha 5, Tyczyn  
Strumyk Malawa JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2014-09-27 1100 Malawa  
Błękit Żołynia Stal Rzeszów 2014-09-27 1100 Białobrzeska 119, Żołynia  
Wisłok Wiśniowa Pogoń Leżajsk 2014-09-27 1100 Wiśniowa  

 

Kolejka 8 w dniach ( 04-10-2014/ 05-10-2014)

L.p.Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Błażowianka Błażowa Pogoń Leżajsk 2014-10-04 1500 Błażowa  
Stal Rzeszów Wisłok Wiśniowa 2014-10-04 1100 Hetmańska69, Rzeszów  
JEDNOŚĆ NIECHOBRZ Błękit Żołynia 2014-10-04 1100 Niechobrz  
Dynovia Dynów Strumyk Malawa 2014-10-04 1100 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Strug Tyczyn 2014-10-04 1100 Grodzisko Dolne  
Izolator Boguchwała Orły Rzeszów 2014-10-04 1100 Techniczna1,Boguchwała  
KS Przybyszówka Stal Łańcut 2014-10-04 1100 Dębicka 95, Rzeszów  

 

Kolejka 9 w dniach ( 11-10-2014/ 12-10-2014)

L.p. Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Stal Łańcut Błażowianka Błażowa 2014-10-11 1100 Łańcut  
Orły Rzeszów KS Przybyszówka 2014-10-11 1100 Rzeszów  
Strug Tyczyn Izolator Boguchwała 2014-10-11 1100 Cicha 5, Tyczyn  
Strumyk Malawa Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2014-10-11 1100 Malawa  
Błękit Żołynia Dynovia Dynów 2014-10-11 1100 Białobrzeska119, Żołynia  
Wisłok Wiśniowa JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2014-10-11 1100 Wiśniowa  
Pogoń Leżajsk Stal Rzeszów 2014-10-11 1100 Sportowa1, Leżajsk  

 

Kolejka 10 w dniach ( 14-10-2014)

L.p. Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Błażowianka Błażowa Stal Rzeszów 2014-10-14 1500 Błażowa  
JEDNOŚĆ NIECHOBRZ Pogoń Leżajsk 2014-10-14 1400 Niechobrz  
Dynovia Dynów Wisłok Wiśniowa 2014-10-14 1100 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Błękit Żołynia 2014-10-14 1100 Grodzisko Dolne  
Izolator Boguchwała Strumyk Malawa 2014-10-14 1100 Techniczna 1, Boguchwała  
KS Przybyszówka Strug Tyczyn 2014-10-14 1100 Dębicka 95, Rzeszów  
Stal Łańcut Orły Rzeszów 2014-10-14 1500 Łańcut  

 

Kolejka 11 w dniach ( 18-10-2014/ 19-10-2014)

Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Orły Rzeszów Błażowianka Błażowa 2014-10-18 1100 Rzeszów  
Strug Tyczyn Stal Łańcut 2014-10-18 1100 Cicha 5 Tyczyn  
Strumyk Malawa KS Przybyszówka 2014-10-18 1100 Malawa  
Błękit Żołynia Izolator Boguchwała 2014-10-18 1100 Białobrzeska 119, Żołynia  
Wisłok Wiśniowa Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2014-10-18 1100 Wiśniowa  
Pogoń Leżajsk Dynovia Dynów 2014-10-18 1100 Sportowa 1, Leżajsk  
Stal Rzeszów JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2014-10-18 1300 Hetmańska 69, Rzeszów  

 

Kolejka 12 w dniach ( 25-10-2014/ 26-10-2014)

Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Błażowianka Błażowa JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2014-10-25 1430 Błażowa  
Dynovia Dynów Stal Rzeszów 2014-10-25 1100 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Pogoń Leżajsk 2014-10-25 1100 Grodzisko Dolne  
Izolator Boguchwała Wisłok Wiśniowa 2014-10-25 1100 Techniczna 1, Boguchwała  
KS Przybyszówka Błękit Żołynia 2014-10-25 1100 Dębicka 95, Rzeszów  
Stal Łańcut Strumyk Malawa 2014-10-25 1100 Łańcut  
Orły Rzeszów Strug Tyczyn 2014-10-25 1100 Rzeszów  

 

Kolejka 13 w dniach ( 08-11-2014/ 09-11-2014)

L.p. Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Strug Tyczyn Błażowianka Błażowa 2014-11-08 1100 Cicha 5, Tyczyn  
Strumyk Malawa Orły Rzeszów 2014-11-08 1100 Malawa  
Błękit Żołynia Stal Łańcut 2014-11-08 1100 Białobrzeska119, Żołynia  
Wisłok Wiśniowa KS Przybyszówka 2014-11-08 1100 Wiśniowa  
Pogoń Leżajsk Izolator Boguchwała 2014-11-08 1100 Sportowa 1, Leżajsk  
Stal Rzeszów Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2014-11-09 1100 Hetmańska 69, Rzeszów  
JEDNOŚĆ NIECHOBRZ Dynovia Dynów 2014-11-08 1100 Niechobrz  

 

Terminarz rozgrywek ligi: Rzeszów: B1 JUNIOR MŁODSZY "OKR. JUN. MŁ. T-15" GRUPA I

 

Kolejka 1 w dniach ( 23-08-2014/ 24-08-2014 )

L.p. Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Dynovia Dynów Głogovia Głogów Młp. 2014-08-23 1300 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Victoria Budy Głogowskie 2014-08-23 1300 Grodzisko Dolne  
Izolator Boguchwała Grunwald Budziwój 2014-08-23 1300 Techniczna 1, Boguchwała  
KS Przybyszówka Pogoń Leżajsk 2014-08-23 1300 Dębicka 95, Rzeszów  
Stal Łańcut Wisłok Wiśniowa 2014-08-23 1300 Łąńcut  
Orły Rzeszów Sokół Sokołów Młp. 2014-08-23 1300 Rzeszów  
Strug Tyczyn Strumyk Malawa 2014-08-23 1300 Cicha 5, Tyczyn  

 

Kolejka 2 w dniach ( 26-08-2014 )

L.p. Gospodarze Goście Data Godzina Miejsce Wynik
Głogovia Głogów Młp. Strumyk Malawa 2014-08-26 1800 Fabryczna 10, Głogów Małopolski  
Sokół Sokołów Młp. Strug Tyczyn 2014-08-26 1800 Polna 1, Sokołów Małopolski  
Wisłok Wiśniowa Orły Rzeszów 2014-08-26 1800 Wiśniowa  
Pogoń Leżajsk Stal Łańcut 2014-08-26 1800 Sportowa 1, Leżajsk  
Grunwald Budziwój KS Przybyszówka 2014-08-26 1800 Studzianki 11, Rzeszów  
Victoria Budy Głogowskie Izolator Boguchwała 2014-08-26 1800 Budy Głogowskie  
Dynovia Dynów Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2014-08-26 1800 Dynów  

 

Kolejka 3 w dniach ( 30-08-2014/ 31-08-2014 )

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Wynik
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Głogovia Głogóe Młp 2014-08-30 1300 Grodzisko Dolne  
Izolator Boguchwała Dynovia Dynów 2014-08-30 1300

Techniczna 1,
 Boguchwała

 
Ks. Przybyszówka Victoria Budy Głogowskie 2014-08-30 1300 Dębicka 95, Rzeszów  
Stal Łańcut Grunwald Budziwój 2014-08-30 1300 Łańcut  
Orły Rzeszów Pogoń Leżajsk 2014-08-30 1300 Rzeszów  
Strug Tyczyn Wisłok Wiśniowa 2014-08-30 1330 Cicha 5, Tyczyn  
Strumyk Malawa Sokół Sokołów  Młp 2014-08-30 1300 Malawa  

 

Kolejka 4 w dniach ( 06-09-2014/ 07-09-2014 )

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce  
Głogovia Głogów Młp Sokół Sokołów Młp 2014-09-06 1100

Fabryczna 10,

Głogów Małopolski

 
Wisłok Wiśniowa Strumyk Malawa 2014-09-06 1300 Wiśniowa  
Pogoń Leżajsk Strug Tyczyn 2014-09-06 1300 Sportowa 1, Leżajsk  
Grunwald  Budziwój Orły Rzeszów 2014-09-06 1100 Studzienki 11, Rzeszów  
Victoria Budy Głogowskie Stal Łańcut 2014-09-06 1100 Budy Głogowskie  
Dynowia Dynów Ks Przybyszówka 2014-09-06 1300 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Izolator Boguchwała 2014-09-06 1300 Grodziszczanka Grodzisko Dolne  

Kolejka 5 w dniach ( 13-09-2014/14-09-2014)

L.p .Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Wynik
Izolator Boguchwała Głogovia Głogów Młp 2014-09-13 1300

 Techniczna1,

Boguchwała

 
KS Przybyszówka Grodziszczanka Grodzisko Dln 2014-09-13 1300

Dębicka 95,

Rzeszów

 
Stal Łańcut Dynovia Dynów 2014-09-13 1300 Łańcut  
Orły Rzeszów Victoria Budy Głogowskie 2014-09-13 1300 Rzeszów  
Strug Tyczyn Grunwald Budziwój 2014-09-13 1300 Cicha 5, Rzeszów  
Strumyk Malawa Pogoń Leżajsk 2014-09-13 1300 Malawa  
Sokół Sokołów Młp Wisłok Wiśniowa 2014-09-13 1100 Polana 1, Sokołów Młp  

Kolejka 6 w dniach ( 20-09-2014/21-09-2014 )

L .p. Gospodarze Goście Data Godz . Miejsce Wynik
Głogovia Głogów Młp Wisłok Wiśniowa 2014-09-20 1100

Fabryczna 10,

Głogów Młp

 
Pogoń Leżajsk Sokół Sokołów Młp 2014-09-20 1300 Sportowa 1, Leżajsk  
Grunwald Budziwój Strumyk Malawa 2014-09-20 1100 Studzienki 11, Rzeszów  
Victoria Budy Głogowskie Strug Tyczyn 2014-09-20 1100 Budy Głogowskie  
Dynovia Dynów Orły Rzeszów 2014-09-20 1300 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Stal Łańcut 2014-09-20 1300 Grodzisko Dolne  
Izolator Boguchwała Ks Przybyszówka 2014-09-20 1300 Techniczna 1, Boguchwała  

Kolejka 7 w dniach ( 27-09-2014/ 28-09-2014 )

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Wynik
KS Przybyszówka Głogovia Głogów Młp 2014-09-27 1300 Dębicka 95, Rzeszów  
Stal Łańcut Izolator Boguchwała 2014-09-27 1300 Łańcut  
Orły Rzeszów Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2014-09-27 1300 Rzeszów  
Strug Tyczyn Dynovia Dynów 2014-09-27 1300 Cicha 5, Tyczyn  
Strumyk Malawa Victoria Budy Głogowskie 2014-09-27 1300 Malawa  
Sokół Sokołów Młp. Grunwald Budziwój 2014-09-27 1300 Polna 1, Sokołów Małopolski  
Wisłok Wiśniowa Pogoń Leżajsk 2014-09-27    - Wiśniowa  

Kolejka 8 w dniach ( 04-10-2014/ 05-10-2014 )

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Wynik
Głogovia Głogów Młp. Pogoń Leżajsk 2014-10-04 1100 Fabryczna 10, Głogów Młp.  
Grunwald Budziwój Wisłok Wiśniowa 2014-10-04 1100 Studzienki 11, Rzeszów  
Victoria Budy Głogowskie Sokół Sokołów Młp. 2014-10-04 1100 Budy Głogowskie  
Dynovia Dynów Strumyk Malawa 2014-10-04 1300 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Strug Tyczyn 2014-10-04 1300 Grodzisko Dolne  
Izolator Boguchwała Orły Rzeszów 2014-10-05 1300 Techniczna 1, Boguchwała  
KS Przybyszówka Stal Łańcut 2014-10-04 1300 Dębicka 95, Rzeszów  

Kolejka 9 w dniach ( 11-10-2014/ 12-10-2014 )

L. p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Wynik
Stal Łańcut Głogovia Głogów Młp. 2014-10-11 1300 Łańcut  
Orły Rzeszów KS Przybyszówka 2014-10-11 1300 Rzeszów  
Strug Tyczyn Izolator Boguchwała 2014-10-11 1300 ul.Cicha 5, Tyczyn  
Strumyk Malawa Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2014-10-11 1300 Malawa  
Sokół Sokołów Młp. Dynovia Dynów 2014-10-11 1100 Polna 1, Sokołów Małopolski  
Wisłok Wiśniowa Victoria Budy Głogowskie 2014-10-11 1300 Wiśniowa  
Pogoń Leżajsk Grunwald Budziwój 2014-10-11 1300 Sportowa 1, Leżajsk  

Kolejka 10 w dniach ( 14-10-2014 )

L .p. Gospodarze Goście Data Godz . Miejsce Wynik
Głogovia Głogów Młp. Grunwald Budziwój 2014-10-14 1100 ul. Fabryczna 10, Głogów Małopolski  
Victoria Budy Głogowskie Pogoń Leżajsk 2014-10-14 1100 Budy Głogowskie  
Dynovia Dynów Wisłok Wiśniowa 2014-10-14 1300 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Sokół Sokołów Młp. 2014-10-14 1300 Grodzisko Dolne  
Izolator Boguchwała Strumyk Malawa 2014-10-14 1300 ul. Techniczna 1, Boguchwała  
KS Przybyszówka Strug Tyczyn 2014-10-14 1300 ul. Dębicka 95, Rzeszów  
Stal Łańcut Orły Rzeszów 2014-10-14 1700 Łańcut  

Kolejka 11 w dniach ( 18-10-2014/ 19- 10-2014 )

L .p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Wynik
Orły Rzeszów Głogovia Głogów Młp. 2014-10-18 1300 Rzeszów  
Strug Tyczyn Stal Łańcut 2014-10-18 1300  ul. Cicha 5, Tyczyn  
Strumyk Malawa KS Przybyszówka 2014-10-18 1300 Malawa  
Sokół Sokołów Młp. Izolator Boguchwała 2014-10-18 1100 ul. Polna 1, Sokołów Małopolski  
Wisłok Wiśniowa Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2014-10-18 1300 Wiśniowa  
Pogoń Leżajsk Dynovia Dynów 2014-10-18 1300 Sportowa 1, Leżajsk  
Grunwald Budziwój Victoria Budy Głogowskie 2014-10-18 1100 Studzienki 11, Rzeszów  

Kolejka 12 w dniach ( 25-10-2014/ 26-10-2014 )

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Wynik
Głogovia Głogów Młp. Victoria Budy Głogowskie 2014-10-25 1100 Fabryczna 10, Głogów Małopolski  
Dynovia Dynów Grunwald Budziwój 2014-10-25 1300 Dynów  
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Pogoń Leżajsk 2014-10-25 1300 Grodzisko Dolne  
Izolator Boguchwała Wisłok  Wiśniowa 2014-10-25 1300 ul. Techniczna 1, Boguchwała  
Ks Przybyszówka Sokół Sokołów Młp. 2014-10-25 1300 Dębicka 95, Rzeszów  
Stal Łańcut Strumyk Malawa 2014-10-25 1300 Łańcut  
Orły Rzeszów Strug Tyczyn 2014-10-25 1300 Rzeszów  

Kolejka 13 w dniach ( 08-11-2014/ 09-11-2014 )

L.p . Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Wynik
Strug Tyczyn Głogovia Głogów Młp. 2014-11-08 1330 ul. Cicha 5, Tyczyn  
Strumyk Malawa Orły Rzeszów 2014-11-08 1300 Malawa  
Sokół Sokołów Młp. Stal Łańcut 2014-11-08 1100 ul. Polna 1, Sokołów Małopolski  
Wisłok Wiśniowa Ks Przybyszówka 2014-11-08 1300 Wiśniowa  
Pogoń Leżajsk Izolator Boguchwała 2014-11-08 1300 Sportowa 1, Leżajsk  
Grunwald Budziwój Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2014-11-08 1100 ul. Studzienki 11, Rzeszów  
Victoria Budy Głogowskie Dynovia Dynów 2014-11-08 1100 Budy Głogowskie  

 

Terminarz rozgrywek ligi: OKR. JUN. ST. i Mł. RZESZÓW T-14, T-15 WŁ.

 

RUNDA II

 

Kolejka: 12 w dniach 05-04-2014/06-04-2014

 

67

Strug Tyczyn

- Stal Łańcut

 2014.04.05

  2:3    

68

Włókniarz Rakszawa

- Orły Rzeszów

 2014.04.05

 1:0  2:2  

69

Izolator Boguchwała

- Grodziszczanka Grodzisko DLN.

 2014.04.05

  4:1  

70

Stal Rzeszów

- Wisłok Wiśniowa

 2014.04.05

 5:1 8:1  

71

Resovia Rzeszów

- Pogoń Leżajsk

 2014.04.05

  3:2  

72

KS Przybyszówka

- Sokół Sokołów MłP

 2014.04.05

 3:0 8:2  

 

Kolejka: 13 w dniach 12-04-2014/13-04-2014

 

73

KS Przybyszówka 

- Strug Tyczyn

 2014.04.12

  3:2  

74

Sokół Sokołów Młp. 

- Resovia Rzeszów

 2014.04.12

     

75

 Pogoń Leżajsk 

- Stal Rzeszów

 2014.04.12

  1:5  

76

Wisłok Wiśniowa

- Izolator Boguchwała

 2014.04.12

  3:0  

77

 Grodziszczanka Grodzisko Dln. 

- Włókniarz Rakszawa

 2014.04.12

     

78

Orły Rzeszów

- Stal Łańcut

 2014.04.12

 4:1  2 :2  

 

Kolejka: 14 w dniach 22-04-2014

 

79

Strug Tyczyn 

- Orły Rzeszów

 2014.04.22

 3 :1

 2 : 0

 

80

Stal Łańcut

- Grodziszczanka Grodzisko Dln .

 2014.04.22

     

81

Włókniarz Rakszawa 

- Wisłok Wiśniowa

 2014.04.22

     

82

 Izolator Boguchwała 

- Pogoń Leżajsk

 2014.04.22

     

83

Stal Rzeszów

- Sokół Sokołów Młp

 2014.04.22

     

84

Resovia Rzeszów

- KS Przybyszówka

 2014.04.22

     

 

Kolejka: 15 w dniach 26-04-2014/27-04-2014

 

85

 Resovia Rzeszów 

- Strug Tyczyn

 2014.04.26

     

86

Stal Rzeszów

- KS Przybyszówka

 2014.04.26 

     

87

Sokół Sokołów Młp.

- Izolator Boguchwała

 2014.04.26 

     

88

 Pogoń Leżajsk 

- Włókniarz Rakszawa

  2014.04.26 

     

89

Wisłok Wiśniowa 

- Stal Łańcut

  2014.04.26 

 

 

 

90

Grodziszczanka Grodzisko Dln. 

- Orły Rzeszów

  2014.04.26 

 

 3 :1

 

 

Kolejka: 16 w dniach 03-05-2014/04-05-2014

 

91

Strug Tyczyn

- Grodziszczanka GrodziskoDln.

 2014.05.03

     

92

Orły Rzeszów

- Wisłok Wiśniowa

 2014.05.03

1 : 0 2 :1  

93

Stal Łańcut

- Pogoń Leżajsk

 2014.05.03 

     

94

Włókniarz Rakszawa

- Sokół Sokołów Młp.

  2014.05.03 

     

95

 Izolator Boguchwała 

- KS Przybyszówka

 2014.05.03 

     

96

Stal Rzeszów

- Resovia Rzeszów

  2014.05.03 

     

 

Kolejka:  17 w dniach 10-05-2014 / 11-05--2014

 

97

Stal Rzeszów

- Strug Tyczyn

2014.05.10 

     

98

Resovia Rzeszów

- Izolator Boguchwała

 2014.05.10

     

99

KS Przybyszówka

- Włókniarz Rakszawa

 2014.05.10

     

100

Sokół Sokołów Młp.

- Stal Łańcut

2014.05.10 

     

101

Pogoń Leżąjk

- Orły Rzeszów

2014.05.10 

6 :1 3 :1  

102

Wisłok Wiśniowa

- Godziszczanka Grodzisko Dln.

 2014.05.10

     

 

Kolejka: 18 w dniach 17-05-2014/ 18-05-2014

 

103

Strug Tyczyn

- Wisłok Wiśniowa

 2014.05.17

     

104

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- Pogoń Leżajsk

 2014.05.17

     

105

Orły Rzeszów

- Sokół Sokołów Młp.

 2014.05.17 

     

106

Stal Łańcut

- KS Przybyszówka

 2014.05.17 

     

107

Włókniarz Rakszawa

- Resovia Rzeszów

 2014.05.17 

     

108

Izolator Boguchwała

- Stal Rzeszów

 2014.05.17 

     

 

Kolejka: 19 w dniach 24-05-2014/ 25-05-2014

 

109

Izolator Boguchwała

- Strug Tyczyn

 2014.05.24

     

110

Stal Rzeszów

- Włókniarz Rakszawa

 2014.05.24 

     

111

Resovia Rzeszów

- Stal Łańcut

 2014.05.24 

     

112

KS Przybyszówka

- Orły Rzeszow

 2014.05.24 

     

113

Sokół Sokołów Młp.

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

 2014.05.24 

     

114

Pogoń Leżajsk

- Wisłok Wiśniowa

 2014.05.24

     

 

Kolejka: 20 w dniach 31-05-2014/ 01-06-2014

 

115

Strug Tyczyn

- Pogoń Leżajsk

 2014.05.31

     

116

Wisłok Wiśniowa

- Sokół Sokołów Młp.

 2014.05.31 

     

117

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

- KS Przybyszówka

 2014.05.31 

     

118

Orły Rzeszów

- Resovia Rzeszów

 2014.05.31 

     

119

Stal Łańcut

-  Stal Rzeszów

 2014.05.31 

     

120

Włókniarz Rakszawa

-  Izolator Boguchwała

 2014.05.31 

     

 

Kolejka: 21 w dniach 07-06-2014/ 08-06-2014

 

121

Włókniarz Rakszaw

- Strug Tyczyn

 2014.06.07

     

122

Izolator Boguchwała

- Stal Łańcut

 2014.06.07 

     

123

Stal Rzeszów

- Orły Rzeszów

 2014.06.07 

 

 

 

124

Resovia Rzeszów

- Grodziszczanka Grodzisko Dln.

 2014.06.07 

     

125

KS Przybyszówka

- Wisłok Wiśniowa

 2014.06.07 

     

126

Sokół Sokołów Młp.

- Pogoń Leżajsk

 2014.06.07 

     

 

Kolejka:  21 w dniach 07-06-2014/08-06-2014

 

127

Strug Tyczyn

-  Sokół Sokołów Młp.

 2014.06.14

     

128

Pogoń Leżajsk

-  KS Przybyszówka

 2014.06.14

     

129

Wisłok Wiśniowa

-  Resovia Rzeszów

 2014.06.14

     

130

Grodziszczanka Grodzisko Dln.

-  Stal Rzeszów

 2014.06.14

     

131

Orły Rzeszów

Izolator Boguchwała

 2014.06.14

     

132

Stal Łańcut

-  Włókniarz Rakszawa

 2014.06.14

     
1 2