WYJAZDY


DO POBRANIA


KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU


SPONSORZY

FACEBOOK




XIV edycja turnieju piłki nożnej o puchar ICN POLFA RZESZÓW klas IV (rocznik 2000 i młodsi) szkół podstawowych odbyła się już w 3 miastach
– Rzeszów, Tarnów i Stalowa Wola, gdzie wyłoniono zwycięzców

 

RZESZÓW

GRUPA A GRUPA B
SP 25 SP 10
SP 12 SP 13
SP 27 SP 8
SP 3  

 

SP 25 – SP 12 1:0
SP 27 – SP 3 1:2
SP 27 – SP 12 4:0
SP 25 – SP 3 1:4
SP25 – SP 27 0:0
SP 3 – SP 12 5:0
SP 12 – SP 10 0:2

 

Mecz o 1 miejsce odbył się 20.10 środa pomiędzy SP 3- SP 10 8:1

 

 

Puchary i dyplomy dla 2 najlepszych drużyn wręczył prezes klubu Orły Rzeszów Janusz Kozicki. Na zdjęciu SP 3, SP10 z opiekunami Sławomirem Filipowskim(po lewej) , Mariuszem Drozdem(po prawej) oraz organizator Janusz Kozicki (w środku)  


 

TARNÓW – TAM GRAŁY UCZNIOWSKIE KLUBY SPORTOWE

TERMIN 15.10.2010r.
Miejsce : Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie – Mościcach
„Sztuczna trawa”

  GODZINY
ROZPOCZĘCIA
MECZÓW
   
1. Godz.12.25 UNIA TARNÓW - LISEK LISIA GÓRA 2 :0
2. 12.42 ISKRA TARNÓW - OLIMPIA WOJNICZ 4 : 1
3. 12.57 GULON ZAKLICZYN - BŁĘKITNI TARNÓW 1 : 1
4. Godz.13.00 UNIA - OLIMPIA 7 : 0
5. 13.17 LISEK - GULON 2 : 1
6. 13.35 ISKRA - BŁĘKITNI 0 : 0
7. Godz. 13.53 UNIA - GULON 4 : 0
8. 14.10 OLIMPIA - BŁĘKITNI 1 : 1
9. 14.27 ISKRA - LISEK 1 : 2
10. Godz.14.45 UNIA - BŁĘKITNI 1 : 0
11. 15.02 ISKRA - GULON 2 : 2
12. 15.20 LISEK - OLIMPIA 1 : 1
13. Godz.15.37 UNIA - ISKRA 4 : 0
14. 15.55 GULON - OLIMPIA 3 : 1
15. 16.12 LISEK - BŁĘKITNI 1 : 0

 

GODZ. 16.15 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

TABELA: ILOŚĆ
PUNKTÓW
BRAMKI
STRZELONE:
STRACONE:
1. UNIA 15 pkt. 18 - 0
2. LISEK 10 pkt. 6 - 5
3. ISKRA 5 pkt. 7 - 9
4. GULON 5 pkt. 7 - 10
5. BŁĘKITNI 3 pkt. 2 - 4
6. OLIMPIA 2 pkt. 4 - 16

 

: * 6 x pucharów   * 6 x koszulek bawełnianych   * 6 x dyplomów   * 6 x statuetki dla najlepszych zawodników z każdej drużyny   * 16 x medale dla wygrywającego zespołu

 

STALOWA WOLA

Turnieju udział brało 8 drużyn.
Grupa A
1. PSP Bieliny
2. PSP 1 Stalowa Wola
3. PSP Harasiuki
4. PSP 7 Stalowa Wola

Grupa B
1. PSP 4 Stalowa Wola
2. STALÓWKA 2001
3. PSP 1 Stalowa Wola
4. PSP 5 Stalowa Wola

Kolejność meczy z wynikami:
1. GR A 1-2 wynik 1:2
2. GR B 1-2 0:3
3. GR A 3-4 4:0
4. GR B 3-4 1:0
5. GR A 1-3 0:5
6. GR B 1-3 1:4
7. GR A 2-4 1:0
8. GR B 2-4 9:0
9. GR A 1-4 2:0
10. GR B 1-4 1:0
11. GR A 2-3 1:3
12. GR B 2-3 1:0

Kolejność w grupach:
Grupa A
1. PSP Harasiuki 9pkt. bramki 12:1
2. PSP 1 STW 6 4:4
3. PSP Bieliny 3 3:7
4. PSP 7 STW 0 0:9

Grupa B
1. STALÓWKA 2001 9 13:0
2. PSP 11 STW 6 5:2
3. PSP 4 STW 3 2:7
4. PSP 5 STW 0 0:11

Mecz o 7 miejsce
PSP 7 - PSP 5 1:1 karne 2:1
Mecz o 5 miejsce
PSP bieliny - PSP 4 1:1 karne 3:4

Półfinały
1. PSP Harasiuki - PSP 11 3:0
2. PSP 1 - STALÓWKA 2001 0:6

Mecz o 3 miejsce
PSP 11 - PSP 1 3:1
FINAŁ
PSP Harasiuki - STALÓWKA 2001 2:2 karne 4:3

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. PSP Harasiuki - Mariusz Jednacz tel. 507 190 124
2. STALÓWKA 2001 - Robert Jarosz tel. 665 815 459
3. PSP 11 STW - Grdeń Krzysztof tel. 668 483 880
4. PSP 1 STW - Rydz Robert tel. 604 909 820
5. PSP Bieliny - Skakuj Damian tel. 509 456 233
6. PSP 4 STW - Kołodyk Wiktor tel. 603 263 283
7. PSP 7 STW - Cieśliński Paweł tel. 500 148 953
8. PSP 5 STW - Czubat Michał tel. 504 016 894

Najlepszy zawodnik: Mścisz Kacper - STALÓWKA 2001
Najlepszy strzelec: Kulik Grzegorz - PSP Harasiuki
Najlepszy bramkarz: Szwedo Maciej - PSP 11 Stalowa Wola

Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary oraz jak pozostałe zespoły dyplomy za udział w turnieju.

 

Organizatorem turnieju jest Szkółka Piłkarska „Orły Rzeszów”.
Miejsce: Rzeszów Orlik Staromieście, Tarnów, Stalowa Wola
Ilość zawodników : 6 + bramkarz
„Wiosną dzieci zagrają w Krośnie, Jarosławiu, Sanoku, Sandomierzu. A wielki finał 11 czerwca w Rzeszowie z ogromną pulą nagród. W ubiegłym roku w 6 miastach zagrało łącznie 64 zespoły teraz będzie ich więcej” – podsumował Janusz Kozicki. „Dziękuję za pracę Markowi Migdule i Arturowi Kielarskiemu”.

Do finału 11 czerwca awansuje po 2 najlepsze zespoły z każdego miasta i 7 zespołów z Rzeszowa

1 2