17/02/2014 14:34

Relacja z obozu w Smerekowcu !!!

W dniach 26.01-01.02 odbył się obóz narciarski w Smerekowcu. Jest to niewielka miejscowość położona w Beskidzie Niskim. Mieszkaliśmy w małym rodzinnym ośrodku ze stokiem mieszczącym się zaraz obok. Codziennie jeździliśmy na nartach, doskonaląc swoje umiejętności pod okiem instruktorów, uczyliśmy się też jeździć na snowboardzie. Wieczorami przychodził czas na integrację, pisaliśmy zabawne wierszyki i opowiadania i piekliśmy wspólnie pizzę. Jednego dnia wjechaliśmy na szczyt stoku i na kolację upiekliśmy kiełbaski nad ogniskiem. Zjeżdżaliśmy także na oponach i urządziliśmy slalom. W niektóre dni wyjeżdżaliśmy na Magurę - większą i bardziej zaawansowaną pobliską górę. Obóz, jak co roku, był bardzo fajny, nie tylko dzięki atrakcjom, lecz dzięki osobom, które go tworzyły. Już nie mogę się doczekać kolejnego :)

Relacje  napisała Kamila - uczestniczka obozu.

20/01/2014 20:09

Ralacja z przebiegu obozu piłkarskiego w Kamieniu !!!

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w okresie ferii  juniorzy młodsi  oraz starsi wzięli udział w obozie  w Kamieniu.
Na miejsu otrzymaliśmy fajne pokoje, świetne jedzenie i super warunki treningowe  na  których  mogliśmy  trenować , pod okiem doskonałych trenerów Michała Chary i Janusza Kozickiego to były wielkie atuty. Codziennie odbywały się trzy treningi z zaangażowanymi zawodnikami, które  sprawiały wielką przyjemność trenerom.

Starsi juniorzy zagrali mecz kontrolny z V ligowym Zespołem Sokół Kamień ulegając 4:6 ( bramki strzelili : Mateusz Kozicki 3, Rafał Wywrot 1). ,,Grali super, kombinacyjnie i prowadząc świetne akcje, trochę brakło szczęścia ale na tym etapie wypadli piłkarsko bardzo dobrze" - powiedział Janusz Kozicki.

Skład drużyny : Mateusz Kozicki, Maciej Kozicki,Szymon Kluz, Rafał Wywrot, Sebastian Groń, Mariusz Szydełko, Karo Ohimor, Kamil Bielak, Krzysztof Pięta, Kamil Bukała.

Juniorzy młodsi potykali się z juniorami starszymi z Kamienia wygrywając 6:5 ( bramki strzelili : Maciej Kozicki  3, Konrad Gorbaczewski 2 i Szymon Kluz 1) - ,,Zaprezentowali się doskonale, graliśmy 3 czwórkami" - podsumował Michał Chara .

1 2 3 4 5 6 7