Relacja z przebiegu Półkolonii Piłkarskiej .

W pierwszym tygodniu ferii zimowych 2014r w hali sportowej w Miłocinie odbyła się półkolonia szkółki piłkarskiej ORŁY RZESZÓW.

Przez 5 dni od godz.. 8 do godz. 15 dzieci pod opieką trenerów Roberta Marszałka i Pawła Wiśniewskiego aktywnie spędzały czas wolny, podnosząc swoje umiejętności piłkarskie.

Dzienny program półkolonii obejmował dwa treningi piłkarskie, gry i zabawy ruchowe, dydaktyczne oraz konkursy a także  naukę j angielskiego.

Młodzi adepci z dużym zaangażowaniem brali udział w zajęciach. Szczególnie cieszyły  ich konkursy i zawody gdzie mogli pokazać swoje  nabyte już umiejętności piłkarskie. Dzieci były bardzo zadowolone z uczestnictwa w półkolonii, która stwarzała im możliwość  w pełni oddania się ulubionej dyscyplinie sportu.

Treningi prowadzili oraz sprawowali opiękę R. Marszałek, P Wiśniewski i nauczyciel j. angielskiego.

Treningi w miesiącu grudniu 2014  Arkadiusza Niedbalca ( grupa naborowa) odbędą się w następujących terminach:

3 grudnia 2014 (środa) godz. 16.30 - 17.30 ( boiski Spin ul.Morelowa zabrać dresy)

10 grudnia 2014 ( środa) godz. 16.30 - 17.30 ( boisko SPIN ul. Morelowa) zabrać ze sobą dresy.

17 grudnia 2014 (środa ) godz 16. 30 - 17.30 ( boisko Spin ul.Morelowa)

Treningi grupy trenera Pawła Wiśniewskiego i Roberta Marszałka w miesiącu grudniu odbędą się w terminach:

05.12 piątek godz.16.30 - 18.00 hala Miłocin

12.12 piątek 16.30 - 18.00 hala Miłocin

Przypominamy o Półkoloniach Piłkarskich Z Nauką Języka Angielskiego i zimowym bałwanem! - patrz aktualności . Ilość miejsc ograniczona !

Zgłoszenia u trenerów drużyn. 

Plakat letni

 

 

Zaproszenie na treningi i uzupełnienie grupy trenera Arkadiusza Niedbalca   

 

 

Treningi od 01.12.2014 w środy 16.30 - 17.30 Klub Spin ul.Morelowa (konieczne dresy i czapki)

Sobota 11.30 - 13.00 hala Miłocin  0d 01.01.2015

telefon kontaktowy: 691842341

 

Półkolonie Piłkarskie 2014- zimowe

Półkolonia dla dzieci w grupach wiekowych   5-8 lat  i  9 -12  lat  odbędą się w dwóch turnusach: 02-06.02.2014 r. oraz 09-13.02.2014 r.  Naszym celem jest nie tylko podniesienie umiejętności piłkarskich młodych adeptów, ale także promowanie zdrowego stylu życia.  Dzieci nie tylko aktywnie spędzą czas z piłką nożną, ale także towarzyszyć im będzie język angielski, gry i zabawy.Po raz pierwszy na wniosek rodziców codziennie będziemy na śniegu lepić bałwana, jeździć na sankach i bawić się przednio.

 Obiekty sportowe na Miłocinie to hala sportowa, sale dydaktyczne, szatnie oraz boisko sportowe trawiaste , które przykryte śniegiem będzie służyło naszym zabawom.– dzięki temu zajęcia mogą się odbywać bez względu na pogodę. Obiekt na obrzeżu miasta oddalony od głównej drogi obok parku przyrody – dobra komunikacja i bezpieczeństwo.

Kadra to specjaliści z zakresu piłki nożnej i pedagogiki – instruktorzy i trenerzy oraz pedagodzy – nauczyciele a więc osoby odpowiednio przygotowane do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą o dużym doświadczeniu.

Półkolonia zostanie zgłoszona do kuratorium oświaty

 W lipcu/sierpniu 2014 roku odbyła się IV edycja Półkoloni PiłkarskichLetnich. Półkolonie rozplanowane  zostały  na dwa  turnusy. Pierwszy trwał od 15 do 19 lipca 2014 r, Natomiast drugi od  04 do 08 .08. 2014r -  jak już wcześniej wspomniano.  Uczestniczło w nich 34 dzieci w tym 33 chłopców i 1 dziewczynka.  Zajęcia odbywały sie w godzinach od 8 do 15 na obiektach sportowych w Miłocinie. Półkolonie te składały sie z dwuch etapów zajęć.   W pierwszym etapie odbyły się zajęcia piłkarskie, gdzie dzieci miedzy innymi uczyły się  technik gry. Z kolei drugi etap zajęć zorganizowany został pod kątem różnorodnych  zabaw  gier  i quizów,  (np podchody) .  Dzieci które wygrywały w zabawach otrzymywały nagrody w formie drobnych upominków w postaci słodyczy. Między zajęciami był czas  na posiłek. Ponad to dzieci w raz z opiekunami wychodzili  na spacer do parku przyrody. Zarówno dzieci jak i rodzice  byli  bardzo zadowoleni z zorganizowanej Półkoloni.

  

Rok 2012

Akademia młodych piłkarzy to nowy tegoroczny projekt przygotowany przez Janusza Kozickiego i realizowany na orliku ul.Starzyńskiego (obok basenu Muszelka) .Zajęcia są prowadzone zupełnie nową metodą dla bardzo małych dzieci praktycznie od 4 lat.Prowadzą je 2 trenerzy równocześnie.Dzieci zdobywają punkty za obecność i tor przeszkód sprawnościowo - szybkościowy. W październiku nastąpi podsumowanie i dziecko , które zebrało największą liczbę punktów otrzyma nagrodę - wyjazd z rodzicem na mecz ekstraklasy Wisły lub Cracovii ufundowany przez klub Orły Rzeszów. Punktacja obejmie miesiące czerwiec i wrzesień. Oto wyniki z miesiąca czerwca.

punktacja za miesiąc czerwiec . Skróty:  ob. – obecność  1 pkt, nieobecność -0 pkt;   cz. – czas (połowa najlepszych czasów w dniu to 1 pkt, pozostali 0,5 pkt)

Maciej Masłyk został zwycięzcą 1 edycji punktowej szkółki piłkarskiej Orły Rzeszów - był obecny na wszystkich treningach w miesiacach wrzesien i pażdziernik oraz zdobył wysokie noty za sprawdziany koordynacyjno - szybkosciowe.Razem 28 punktów, drugi był Kuba Orzechowski, któremu zabrakło 2 obecności aby wygrać - zdobył 26,5 punktów, trzecia to Dąbrowska Agata - 26 punktów, czwarte miejsce zajął Dziugan Maksymilian  - punktów 23. Gratulujemy zwycięzcy i otrzymał on wspaniałą nagrodę - najpierw prezes szkółki piłkarskiej Janusz Kozicki uhonorował go orginalnym pięknym szalikiem Wisły Kraków a potem wręczył nagrodę główną - sponsorowany wyjazd na mecz Wisła - Polonia Warszawa. To nie koniec atrakcji - Maciek wraz z tatą zostali szczególnie uhonorowani - otrzymali zaproszenie na lożę dla speccjalnych gości - na lożę VIP gdzie wsród akcjonariuszy i sponsorów klubu obejrzeli mecz.Ciekawostka to w bramce Polonii Warszawa bronił wychowanek szkółki Michał Gliwa, ... może za 10 lat inne dzieci będą ogłądać na boisku własnie Maćka...

Oto Maciek wraz z szalikiem na meczu Wisła - Polonia Warszawa