FACEBOOK

Pogoń Leżajsk - Orły Rzeszów ( junior starszy) 3 : 1
bramka Karo 45 minuta
skład: Hadała, Bąk Mati, Kozicki Maciek, Bielak, Karo(70 Bukała), Szot, Groń (46 Pięta), Bąk Seba, Drąg (75 Drozda) Wałczyk, Niemiec

Bardzo dobry początek, gramy doskonale, prowadzimy grę akcje oskrzydlające strzały Niemca i Kozickiego są niecelne. Piękną akcję Kozickiego zatrzymuje słupek  jednak to goście bez sytuacji strzelają gola z karnego po faulu w polu karnym. Wyrównujemy po ładnej wrzutce Gronia i przytomnym strzale Kara głową. W przerwie się motywujemy, wiemy że przeciwnik zaatakuje mamy kontrolować grę i tak jest do 60 minuty gdzie ogromny błąd taktyczny popełnia nieźle grający Bielak, który nie wychodzi z linią obrony i jest 5 metrów z tyłu co kończy się bramką przeciwnika. Atakujemy, chcemy strzelić gola  sytuacje marnuje Pięta. W końcówce sędzia popełnia błąd i puszcza spalonego  gracz Pogoni wychodzi sam na sam i strzela bramkę na 3:1. Roszady w obronie poprawiły jakość naszej gry, jednakże straciliśmy aż 3 bramki a strzeliliśmy tylko 1, cieszy rozgrywanie piłki i utrzymanie się przy grze  powiedział trener.

Orły Rzeszów ( junior młodszy) - Pogoń Leżajsk 2: 2
bramki : Drozda, Brudek w 90 minucie
skład: Hadała, Drozda, Panaś, Bartkowicz, Ślyusarenko, Miłek, Brudek, Kistela, Garbaczewski, Ampaw, Borowiec

Zespół gra całkiem nieźle do przerwy, bramkę strzela plasowanym strzałem Drozda, tworzymy niezłe akcje w których bryluje Borowiec. Po przerwie tracimy bramkę po błędzie w kryciu na 16 metrze; atakujemy i tracimy druga bramkę po strzale głową i błędzie taktycznym Kisteli, który gra bardzo dobry mecz. Desperacka walka do końca przynosi efekt, po błędach w polu karnym bramkę wyrównującą strzela Brudek. Zawodnikom należą się słowa pochwały za nieustępliwą grę do końca  podsumował trener
Michał Chara.

Orły Rzeszów ( junior starszy) - Wisłok Wiśniowa 2: 4
bramki Pięta, Wałczyk
Skład: Bukała, Bąk Sebastian, Drozda, Bartkowicz, Bak Mateusz, Kozicki Maciej, Groń, Pięta, Karo, Wałczyk, Niemiec

Do przerwy 1:1, gramy bardzo dobrze, prowadzimy grę i na początku karny po faulu Bartkowicza tracimy bramkę z karnego, wyrównujemy po strzale Krzysia Pięty głową ? .Po przerwie mamy kontrolować grę, bramkarz przeciwnika jest bardzo słaby jednak to my po złym wybiciu Bartkowicza i ograniu Mateusza Bąka przy biernej postawie Kara tracimy bramkę. Drużyna atakuje.  Wałczyk strzela wyrównującą bramkę z 15 metrów. Sytuacja Niemca jest bardzo dobra, wystarczy trafić w bramkę ale.nie udało się , z 5 metrów Wałczyk strzela prosto w bramkarza. Idzie kontra, kolejny raz prawą stroną - Bukała wychodzi do boku i dostaje bramkę prawie z zerowego kata  przeciwnikowi po prostu zeszło. Atakujemy, mamy sytuacje i Mati Bąk przegrywa pojedynek barkiem w bark z mocnym napastnikiem, który wychodzi sam na sam i strzela gola. To porażka ze słabym przeciwnikiem i z naszymi błędami przy każdej bramce  podsumował prezes Janusz Kozicki, zawodnicy się uczą to
w większości rocznik 98, 99  będzie z tego dobry efekt.

07.08.2014r – przy światłach na stadionie miejskim o 20.30 rozegraliśmy sparing z zespołem seniorów remisując 2:2 bramki Groń po akcji Maćka Kozickiego i Bartek Drąg zamykając skrzydło. Ciekawe akcje dużo strzałów i przewaga Orłów to streszczenie. Na uwagę zasługuje fakt pojawienia się Huberta Wałczyka i Kara którym zdecydowanie brakowało sił a błędy ostatniego kosztowały utratę 2 goli mimo to sparing był bardzo udany i pokazał ogrom pracy obozowej. Zagraliśmy w składzie:
Hadała/Bukała, Karo, Drozda, Bartkowicz, Groń, Kozicki Maciej, Wałczyk, Drąg, Kozicki Mateusz, Shadi oraz gościnnie Mendoń i Kozicki Janusz

Relacja z meczu:

Orły Rzeszów (junior starszy) - Resovia 0:6

Słaby występ Orłów z bardzo mocnym przeciwnikiem, chociaż początek meczu na to nie wskazywał.
Do 15 minuty walka w środku pola i wyrównana gra mieliśmy doskonałą sytuację Hubert Wałczyk wyszedł sam na sam i podał do bramkarza gości. Straciliśmy bramkę z niczego, brak krycia z lewej strony obrony i napastnik gości wpadł z piłką do bramki. Chwilę potem brak krycia w środkowej strefie i Bukała fauluje napastnika Resovii  rzut karny i czerwona kartka dla naszego bramkarza. Jest 0:2.Do przerwy tracimy jeszcze 2 bramki. W tym czasie gramy praktycznie bez 4 zawodników
 Bukała  czerwona kartka, Kara, Wałczyka i Szota  ich nie ma na boisku bądż grają z przeciwnikiem lub się obrażają. W obronie gra tylko Kuba i Maciek, słabo Gronek i Wywrot, poniżej możliwości Mateusz. To wystarczy dla mocnego przeciwnika. W przerwie męska rozmowa w szatni zmienia grę zespołu  zaczynamy walczyć i biegać  przeciwnik mimo przewagi nie może rozmontować naszej obrony, bardzo dobrze broni Hadała, w końcówce tracimy jednak 2 nieco przypadkowe
bramki. To nasz najsłabszy mecz, zespół kompletnie nie przygotowany do gry. Na boisku grali tylko Kuba Chołody, Mati Hadała, Maciek Kozicki i Marcin Kędzior i kilka minut Mateusz. Wynik odzwierciedla grę  podsumował Janusz Kozicki