Orły Rzeszów ( junior starszy) – Stal Łańcut 4:1

bramki Kozicki Maciej 3 i Pieta

Skuteczny mecz Orłów za sprawą bardzo dobrej postawy nowego napastnika Maćka Kozickiego, strzelca 5 bramek lecz uznanych tylko 3. Pierwsza połowa wyrównana i bramka do szatni dla Orłów dzięki opanowaniu Maćka. Druga połowa to już popis Orłów grających ciekawie, kombinacyjnie i skutecznie. Znowu Maciek i jeszcze raz Maciek i po meczu .Na dokładkę Krzysiu Pięta który oddał 2 strzały pierwszy wielkiej jakości w poprzeczkę i piłka odbiła się na lini i drugi – celny bramkowy. Bardzo dobry mecz Szydełki który mógł pokusić się o gola , Bukały i całego zespołu, który się wspierał w każdej sytuacji. Cieszy powrót do gry po kontuzji Adriana Pubrata i Szymka Kluza który mógł strzelić 2 bramki lecz….

Orły Rzeszów ( junior młodszy) - Stal Łańcut  2:2

bramki Bielak i Starzak

Trudności kadrowe przed meczem nie były optymistyczne bo przeciwnik wymagający. Wydawało się, że przeciwnik  nas zmiecie po 15 minutach ale opanowaliśmy grę i dzięki wkładowi Krzysia Pięty w 1 połowie i Huberta Wałczyka w 2 połowie oraz zaangażowaniu całego zespołu było zupełnie inaczej. Przegrywalismy już 0:2 i przyjechał trener Michał Chara, który tknął w swoja drużynę nowego ducha – najpierw piękna bramka Bielaka po błędzie bramkarza z 30 m i grając w 10 akcja Niemiec ostre dośrodkowanie i piękny strzał głową Starzaka, który wcześniej zmarnował sytuację sam na sam. To było coś. Gracz meczu – Drozda Mateusz.Ten remis biorę w ciemno – podsumował Janusz Kozicki

Włókniarz Rakszawa – Orły Rzeszów (junior starszy)  1:0

bramka w 85 minucie

Pierwszy mecz i już kłopoty – 2 dni przed kolejką nasz napastnik Mateusz Kozicki skręcił nogę a w 20 minucie opuścił plac gry drugi napastnik Rafał Wywrot.

Na boisku opanowaliśmy środkową strefę w pierwszej połowie stwarzając 2 sytuacje 100 % pierwszą zmarnował Rafał Wywrot ( sytuacja sam na sam ), który już w tym momencie był kontuzjowany a drugą Ciastek który nie spodziewał się piłki która na niego spadła na 5 metrze. Druga połowa była wyrównana i nic nie zapowiadało bramki dla przeciwnika. Doskonałą okazję na gola zaprzepaścił Krzysiu Pięta który z 3 m podał bramkarzowi. Błąd w środkowej strefie i przypadkowe zagranie Kara spowodowały utratę bramki. Mimo wielkich chęci nie udało się wyrównać.

Ciekawy mecz – podsumował Janusz Kozicki – niezły występ pozyskanego Marcina Kędziora

Włókniarz Rakszawa – Orły Rzeszów ( junior młodszy) 2:2

bramki Borowiec, Garbaczewski

Bardzo ciekawy mecz z dużą ilością sytuacji – Orły najpierw przegrywały potem prowadziły a skończyło się na  podziale punktów. Bardzo dobra gra 4 obrońców Drozda, Mateusz Bąk, Bartkowicz i Bielak no i super Borowiec (niestety w ostatniej akcji doznał kontuzji i złamał obojczyk).Bardzo ciekawie zagrał nowy nabytek Konrad Garbaczewski, który w debiucie strzelił bramkę. Indywidualny błąd najlepszego na boisku Mateusza Bąka obniża jego notę oraz ustala wynik meczu. To tylko remis.

Strug Tyczyn - Orły Rzeszów (junior starszy) 3:1
Bramka Pubrat

Mecz zaraz po świętach no i kłopoty kadrowe Szydełko
 ( 4 kartka) Pięta w Watykanie Chołody i Łyżka u rodziny do tego 2 kontuzje Kozicki Mati i Wywrot i mamy kłopot
 ( to 6 zawodników z podstawowego składu).
 Strug jak każdy zespół na Orły zdeterminowany. Początek mamy słaby - błąd goni błąd szczególnie w obronie. Rzut karny broni Bukała ale po błędzie Gronia nie ma żadnych szans i przegrywamy 1:0 .Zaraz po tym niezdecydowana interwencja Szota i Strug prowadzi 2:0. I tu rozgrywają się
decydujące momenty meczu. Pubrat strzela bramkę po ładnej akcji i pod rząd marnuje 2 sytuacje sam na sam  100 procentowe. Do przerwy było słabo. Po przerwie wchodzi Mati Kozicki  jeszcze lekko utyka ale jest ambitny  rozruszał zespół mamy sytuacje znowu Pubrat sam na sam i Mateuszowi broni bramkarz i nagle klops  odbitej piłki nie łapie Bukała i tracimy przypadkową bramkę. Walczymy do końca - dobra sytuacja Marcina Kędziora  piłka mija bramkę o