04/03/2014 19:51

Sparing Orły - Zabajka

W sobotę 01.03.2014 juniorzy starsi Orłów rozegrali mecz kontrolny z drużyną seniorów lidera A klasy Zabajką.
Mecz był bardzo wyrównany i obfitował w wiele emocji i ładnych akcji. Do przerwy Orły przegrywały 1:2 po błędach obrońców i ładnym strzale Adama Sadeckiego. Potem mimo kilku dogodnych sytuacji Orły nic nie strzeliły a rutyna gości wzięła górę w końcówce. Przegraliśmy 1 : 4

Skład : Bukała, Mazgaj, Szydełko, Szot, Kozicki Maciej, Sadecki, Mendoń, Czyrek, Wałczyk, Kozicki Mateusz, Dziedzic oraz Wiącek, Bęben, Groń, Karo.
Zespół zagrał poniżej oczekiwań, na uwagę zasłużyli Szot i Bęben – podsumował trener Orłów Janusz Kozicki - mimo kilku wzmocnień.

02/02/2014 17:40

W sobotę 01.02.2014  zespół juniorów rozegrał na sztucznej płycie przy Wyspiańskiego bardzo ciekawy mecz kontrolny. Drużyna pod wodzą trenera Michała Chary grała z juniorami starszymi Górnika Łęczna. Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze, do 30 minuty prowadziliśmy grę i po sytuacjach sam na sam Mateusza Kozickiego i Konrada Gorbaczewskiego powinniśmy prowadzić dwa  do zera  ale zabrakło dokładności u Mateusza i doświadczenia u Konrada. Wtedy nastąpił kiks bramkarza Kamila  podał prostą piłkę prosto pod nogi napastnika Łęcznej, który skorzystał z prezentu i strzelił pierwszego gola. Zaraz następny indywidualny błąd Kara przy wyprowadzeniu i było dwa do zera dla Górnika. Druga połowa bardzo wyrównana zakończona remisem 2 : 2. Bramki dla Orłów zdobyli nowy nabytek drużyny Denis Stojek po precyzyjnym podaniu Mateusza Kozickiego i Mateusz Kozicki po indywidualnej akcji. Trener był zadowolony z postawy zawodników grających i nie był zadowolony z postawy Huberta i Szymona którzy nie stawili się na meczu bez żadnej informacji. To zachowanie nie przystoi zawodnikom Orłów - podsumował prezes klubu.

Na szczególne słowa uznania zasłużyli Mateusz Kozicki, Marcin Kędzior i Mateusz Bąk. Zespół Górnika występuje w centralnej lidze juniorów i ostatni sparing wygrał 5:0 z Wisłoką Dębica. Chłopcy z Łęcznej byli bardzo zaskoczeni tak dobrą grą Orłów , którzy grają 3 klasy niżej chwaląc ich postawę i umiejętności.
Graliśmy bez 4 podstawowych graczy a w składzie występowali chłopcy z rocznika nawet 99( Maciek Kozicki) i 98(Bąk s, Bąk M, Denis Stojek, Konrad Gorbaczewski) - podsumował trener Chara

Skład Orłów : Bukała, Kędzior, Dronka P, Karo,Szot, Stojek, Bąk S, Bąk M, Kozicki Maciej, Kozicki Mateusz, Gorbaczewski, Mazgaj. Zawodnicy Marcin Kędzior i Łukasz Mazgaj zagrali gościnnie.